Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleméned a MEGASZTÁR-ról...

Mi a véleméned a MEGASZTÁR-ról és az X-Faktor-ról?

Figyelt kérdés
Melyiket nézitek szívesebben és miért? (pro és kontra)
2010. nov. 10. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Igazából egyikért se vagyok oda.

A Megasztár roppant unalmas, én sose bírtam még végig nézni. Az a baj, hogy későn kezdik el és fél 12-ig húzzák. Pénteken nagyon fáradt vagyok ehhez, ráadásul 10 percenként reklámoznak.

Aztán a zsűri se olyan jó. Friderikusz meg Mester állandó civakodása is már elég szánalmasnak mondható.

Az "énekesekről" pedig inkább nem is mondok semmit. Mind szörnyen hamis, egyik-másik előadás közben a szőr is feláll a hátamon. Liptai nagyon harsány és idegesítő. A másik meg az, hogy a zsűri se teljes, mert Eszenyi állandóan később jön.

Az egész egy nagy káosz szerintem.


Az x faktorba már több a tehetség. Balázs is bírom, mert elég vicces pasi, de szerintem nem illik hozzá Nóri. Az rtl nagyon erőlteti Nórit, minden élő műsorba ő a műsorvezető, pedig szerintem elég bénácska. Néha benyög egy-egy "poént" amin csak ő meg Balázs nevet (gondolom illemből). A zsűri is elég vegyes érzéseket vált ki belőlem. Gesztit meg Malek Mikit szeretem, maradjunk ennyiben!:)

2010. nov. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Megasztár a jobb!

X-faktor nulla, nagyon megjátszott! Bár a megasztár is, de az nem annyira.Szerintem pont jó, hogyha fáradt vagy bedőlsz az ágyba, és jó hallgatni.

2010. nov. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

a Megasztár car,unalmas,egyik megásnak sincs hangja

az X-faktor a jövő,érdekesebbnek tartom,a zsűrije is másabb,fiatalosabb

2010. nov. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem már sok lett ezekből a "tehetség" kutató műsorokból. Unom mindkettőt és, már nem is nézem őket. Az X-faktor-ból a Király Norbi-t, meg a Non Stop-ot lenne érdemes nézni, de annyit ők sem érnek hogy végigszenvedjek 2 órát.
2010. nov. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha megnézem valamelyiket,akkor csak a műsorrögzítőről,mert a reklámok miatt nézhetetlen lenne.

A mega számomra idegesítő és színvonaltalan,plusz a cirkuszi,porondmesteri felkonfok is nagyon gázak,a mostani énekesekről már nem is beszélve.Az egésznek van egy ilyen gagyi mónika só beütése.

A x faktor színvonalasabb és gyakorlatilag már csak 1 gyenge láncszem van bent,aki fülsértően hamis az a csaj,aki most szült.A többiek egész jók.

2010. nov. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt nézem és szeretem is igaz felvételről nézem őket így a produkciók előtti kisfilmet meg a reklámokat át tudom "ugrani" :D (meg ha valaki ép nem tetszik akkor azt is) A múlt héten egy óra alatt néztem végig a Megasztárt :D
2010. nov. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Király L. Norbertet miért szeretik?? Annyira gáz a hangja, meg a kinézte sem valami megnyerő, egyszerűen nem értem. Hihetetlenül rossz... Aranyos szerény gyerek meg minden, de nem való ilyen műsorba, főleg nem lassan már a döntőbe..
2010. nov. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyiket sem nézem. Az első három Megasztár érdekelt, de mostmár kicsit elég volt. A megasztáros versenyzők nem szimpatikusak, az X-faktorosokat meg nem is ismerem. Nem érdekel. Ezek a műsorok kitermelnek egy csomó féltehetséget, akiknek előbb vannak mindenféle sztárallűrjeik, mint hogy megtanuljanak egy kis alázatot a zene és a közönség iránt.

Ez nyilván csak az én véleményem.

2010. nov. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!