Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi számít neked fontosnak egy...

Mi számít neked fontosnak egy filmben, rajzfilmben?

Figyelt kérdés

Én ilyen körökben mozgok, és itt gyakran a technikára megyünk rá, ezért érdekel olyanok véleménye, akik nem szakmai szemmel nézik.

Tehát, történetvezetés, látványvilág, részletesség, apró dolgok a háttérben, kamerabeállítások, karakterekhez illő hang stb.


2010. nov. 10. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Fontos a jó sztori, jó szinészek, a stílusos karakterek és még a helyszín.
2010. nov. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És most legyen szó animációs filmről, szóval nem színészek, hanem rajzolt alakok.
2010. nov. 10. 13:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Rajzfilmeknél szinte ugyan ez, csak ugye oda nem kellenek szinészek. Bár nekem az se mindegy milyen rajzfilmről beszélünk. Ezek a 3D animált rajzfilmek nekem nem nagyon jönnek be. Jobban szeretem ha szépen megvan rajzolva, de ne legyen túlcsicsázva. Az se baj ha egyszerűen van ábrázolva egy rajzfilm, de akkor legyen szerethető. És ne úgy nézzen ki, hogy csak össze lett hányva.
2010. nov. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mit értesz azon, hogy összehányva? A karakterek kinézete, mint pl Ed, Edd és Eddy vagy, hogy mondjuk bénán mozog a karakter, nem túl változatos a kameramozgás. (én ilyesmivel foglalkozom, és érdekel, mire vevők az emberek jobban)
2010. nov. 10. 20:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát például van egy karater és egy környezet, mint mondjuk a Simpson család karakterei. Ugye elég egyszerűek, de nekem tetszik és lehet őket szeretni. És mikor mondtam hogy összehányva, bár lehet túl erős volt a szó, de a lényeg, hogy nekem pont az Ed, Edd és Eddy jutott az eszembe, ahol úgy néznek ki a szereplők mintha muszájból lettek volna összerakva. De ez csak az én véleményem.
2010. nov. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!