Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Squid Game második évadának...

A Squid Game második évadának elején a Toborzó miért csinálta ezt a dolgot a zsemlékkel és a sorsjegyekkel?

Figyelt kérdés

A toborzást ugyebár metró aluljárókban végezte a ddakji-játékkal, ahogy azt az első évadban is láthattuk.

De itt a másodikban olyat is látunk, hogy összevásárol egy csomó zsemlét és kaparós sorsjegyet, és kimegy egy parkba, ami tele van hajléktalannal. Odakínálja nekik a dolgokat, azzal a feltétellel, hogy csak az egyiket választhatják. (Ez is a címe az epizódnak: Zsemle vagy sorsjegy.) Mind a sorsjegyet választja, egyikük sem nyer. Végül kiborítja a földre az összes zsemlét, és a szemük láttára széttapossa. Utána távozik.

De ezt miért csinálta? Mi a lényege? Először azt hittem, hogy valamiképp ez is egy toborzási módszer lesz. De végül szó nem volt erről. Ez csak egy kedvenc szórakozása volt neki, vagy ilyesmi?🤔



ma 12:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!