Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Meg szeretném nézni a Kör...

Meg szeretném nézni a Kör című filmet. Mennyire félelmetes?

Figyelt kérdés
2010. nov. 7. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Utálom azt a filmet:D annyira nem félelmetes..bár attól függ kinek mi az,mi hozza ki belőle a félelmet.van benne azért egy két "jó" rész.szóval készülj fel rá lelkileg:PP
2010. nov. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rám nagyon nagy hatással volt.Ha előlről kezdhetném,nem nézném meg még egyszer,ahogy a "Tükör" c. filmet sem.
2010. nov. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A Tükrök c. film az valóban odab*sz! :) Attól egy jó darabig aztán be voltam sz*rva. A köd sztem egy átlagos horror. Csak sz*r a vége...
2010. nov. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A fejek viccesek benne.:)
2010. nov. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is vicces. Belegondolok, hogy ott ul Samara a sminkes szobaban es epp az arcat feheritik...

De, ha ettol eltekintessz, akkor turheto film, habar szerintem felni nem fogsz rajta. Akkor mar inkabb az atok, mert ott van olyan resz(spoiler?), amikor megy fel a "padlarsa" es korbetekint, egyszercsak mogotte van egy fej. Na, az olyan hirtelen, megha szamitassz is ra, hogy en azon megijedtem.(:

2010. nov. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!