Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a pontos címe annak a...

Mi a pontos címe annak a majdnem biztosan Bud Spencer és Terence Hill filmnek, amiből csak egy jelenetre emlékszem?

Figyelt kérdés

Csak annyira emlékszem belőle, hogy volt egy nagyon szegény család, ahol egy kisgyerek is volt, talán csecsemő, és hogy azt szemléltessék, hogy milyen nagyon szegények, a jelenet, ami belém égett kiskoromban belőle arról szólt, hogy csak egy barackot vagy más magos gyümölcsöt kap enni a gyerek, akkor magostól adják neki, és ha kikakilja a magját, akkor azt lemossák és azt adják újra enni a gyereknek?


Ez még visszaemlékezve is sokkoló hülyeség nekem, de eszembe jutott, hogy vajon melyik filmben volt?


Ki tud ekkora hülyeséget kitalálni...?


Ez konkrétan emberiség elleni bűntettnek is számít, szerintem! Azért emlékszem erre annyira, mert kiskoromban is sokkolt, hogy ezt poénnak szánták tán?


Ugye, hogy van ilyen film, és nem csak én találtam ki...? Nem lehetek ennyire beteg, hogy ez a saját fantáziám szüleménye lenne...


Szerintem vagy harminc éve láttam ezt a tévében, és azóta hurculom magammal undorodva...



ma 06:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az angyal9k is esznek babot
ma 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*angyalok
ma 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehet, köszi, a bab témára is emlékszem, tényleg!
ma 08:06
 4/6 A kérdező kommentje:

Elolvastam a film Wikipédia lapján a tartalmát, és kicsit ismerős volt, szóval szerintem jót írtál, köszönöm!

Viszont Terence Hill nem is szerepelt benne a Wikipédia szerint, akkor erre tán rosszul emlékeztem. Vagy nem ez a film volt, ki tudja...

ma 08:11
 5/6 Jocó1010 ***** válasza:
Az angyalok is esznek babot.
ma 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, kérdező, Giuliano Gemma a partnere Bud Spencernek :)
ma 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!