Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a dínós mese?

Melyik ez a dínós mese?

Figyelt kérdés

Kb 2003-ban néztem videokazettán, ami eltűnt, tudom hogy volt benne valami hajó amin egy dínó szigetre mentek a szereplők, illetve a szigeten kitőrt a vulkán és mindenki menekült. Nem tudjátok melyik mesefilm lehetett? Interneten nem találom.

NEM az őslények országa.


okt. 14. 20:25
 1/6 anonim válasza:
9%

A leírás alapján valószínűleg a "Dinotópia" című filmre vagy sorozatra gondolhatsz. A "Dinotópia" egy 2002-ben készült minisorozat és egy későbbi animációs sorozat, amely egy dinoszauruszokkal és emberekkel teli szigeten játszódik. A történet egy testvérpárról szól, akik egy repülőgép-baleset következtében a szigeten találják magukat, ahol az emberek és a dinoszauruszok békében élnek együtt.


Egy másik lehetséges tipp lehet a "Dínó kaland" ("Dinosaur Island") című film, amely 2002 körül jelent meg. Ebben a történetben egy csoport ember érkezik egy szigetre, ahol dinoszauruszokkal találkoznak, és egy vulkánkitörés is része az eseményeknek.


Ha egyik sem tűnik ismerősnek, akkor további részletekre lenne szükség a pontosabb azonosításhoz.

okt. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
#1 szerintem a kérdező is ismeri a chat gpt-t. Ami filmkeresésben igencsak béna és nevetséges.
okt. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Jól van ez így? ***** válasza:
69%
A dínók elveszett szigete
okt. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

2, legalább megpróbált segíteni.

Nem fix hogy ismeri, én pl kb egy hónapja kezdtem el használni. Addig nem is nagyon érdekelt.

okt. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rejtelmes sziget?
okt. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#3 Ez az! Köszönöm midnenkinek.
tegnapelőtt 01:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!