Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Árnyvadászok sorozatban...

Az Árnyvadászok sorozatban miért változtattak meg mindent a könyvhöz képest?

Figyelt kérdés

Olvastam az összes Végzet ereklyéi könyvet, a Pokoli szerkezeteket, a Gonosz fortélyokat stb. Olvastam, hogy a sorozatban sok dolgot megváltoztatnak, de kíváncsi voltam, milyen, ezért végignéztem. Nem gondoltam volna, hogy a karakterek nevein kívül mindenben különbözik. Annyira létidegen volt, hogy az árnyvadászokat, akik mélyen elítélik a technikát, beleraknak egy ilyen, csillogó monitorokkal és gépekkel összezsúfolt intézetbe. Nem értem, miért kellett mindent kivenni a könyvből és feltölteni oda nem illő dolgokat.

Valaki tudja, miért volt ennyi változtatás?

Mások, akik a könyvet olvasták, éreztek hasonlót?



okt. 7. 14:51
A kérdező szavazást indított:
Olvastam a könyvet, de nekem tetszett a sorozat.
Olvastam a könyvet, de nem tetszett a sorozat
Nem olvastam a könyvet, de tetszett a sorozat
Nem olvastam a könyvet, de tetszett a sorozat
Az első rész után abbahagytam.
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem szavaztam, mivel a könyveket még jelenleg is olvasom.


Én a sorozatot láttam előbb. Teljesen véletlen futottam bele, alapvetően nem is szeretem az ilyen stílusú szériákat, de ez valahogy nagyon le tudott kötni.


A könyveknek én később estem neki, azok is nagyon tetszenek. Igen, teljesen más sok helyen, de szerintem ez annyira nem nagy probléma.


Mármint, azzal azért tisztában kell lenni, hogy vannak dolgok amik a könyvekben nagyon jól működnek, de ha átviszed a képernyőre, akkor totális kudarc lesz az egész. Én úgy gondolom, pontosan emiatt változtattak meg nagyon sok dolgot.

okt. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!