Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyek voltak azok a filmek/so...

Tejesbaba kérdése:

Melyek voltak azok a filmek/sorozatok amik a leginkább tetszettek és miért? Aki gondolja, "tetszési" pontszámot is írhat a filmekhez, vagy akár olyat is hogy mennyire találta nehéznek egy 10-es skálán.

Figyelt kérdés
Én elsősorban a misztikus/thrilleres filmeket szeretem, de akármi jöhet, és nincs olyan hogy rossz válasz! Egyébként aki látta az Utolsó éjszaka a sohóban című filmet, valószínűleg sejti, hogy mit értek egy filmnek a nehézsége alatt.

tegnap 16:56
 1/3 A kérdező kommentje:
Olyat is szívesen fogadok, akik láttak olyan filmet, amiben kellemesen csalódtak, annak ellenére hogy az imdb pontszáma, öt-öt és fél körüli, vagy akár jóval kevesebb volt, vagy éppen fordítva, amikor szép pontszáma volt imdb-n, és csalódást okozott.
tegnap 17:07
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem a legújabb kedvenc sorozatom a Severance, elég jó az imdb-s pontszáma is, 8.7


[link]


Azért tetszik, mert egy nagyon érdekes elképzelésre/alapötletre épül, amely elsőre bár csábítónak tűnhet, azért felvet jónéhány elgondolkodtató, morális kérdést is - hamar kiderül, hogy mi ez (meg a film leírásában is benne van), azért mégsem mondom el, mert én pl. szeretek úgy nekiállni filmeknek és sorozatoknak, hogy semmit nem tudok róluk. :)

tegnap 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az elmúlt 10 évben ami legjobban tetszett az a Black Sails kalózos sorozat.

Nagyon jó karakterek, szép trópusi táj.


Idő 2021

[link]


ez 5.8-on áll, de nekem nagyon tetszett.

ma 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!