Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha 2011-es Majmok Bolygója...

Ha 2011-es Majmok Bolygója film eseményei megtörténnének a valóságban Budapesten,akkor az emberszabású majmok majommenhelyről és az állatkertből le tudnák győzni a rendőröket a Megyeri-hídon miközben utat törnének maguknak a Pilis hegyei felé?

Figyelt kérdés

Egy ehhez hasonló csatára gondolnék:


https://www.youtube.com/watch?v=Uvk5E41mo_k&t=83s


Tehát ha Budapesten játszódna a film, és itt is lenne egy olyan majommenhely mint a filmben ahonnan Caesar kiszabadítaná csimpánzokat, orángutánokat, és gorillákat majd a Fővárosi Állat és Növénykertből az orángutánokat és a gorillákat, és a cirkuszból is néhány csimpázt, majd megismétlődne a fent linkelt jelenet mondjuk a Megyeri-hídon akkor, az emberszabásúak együttes erővel le tudnák győzni a magyar rendőröket mint a filmben a Golden Gate hídon a San Francisco-i rendőröket? Szerintetek a magyar média hogyan kezelné, a politikusok hogyan nyilatkoznának az ember-majom csatáról? És tegyük fel hogy mindez egy olyan vírus miatt van ami az embereket megöli, viszont az emberszabásúakat okossá teszi mint a filmben. Tegyük fel hogy túlélnétek a járványt. Az utóbbi esetben hogyan viszonyulnál a Pilis és a Visegrádi-hegység erdeiben élő majmokhoz?



tegnap 22:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem lehet tudni...

Viszont ha megjelenik James Franco, kicsit beszelídíti Caeseart akkor szerintem simán túlélhetjük. Persze, ha Koba közbe nem avatkozik, de szerintem túlélhetjük.

Ilyen esetben nem foglalkoznának a civilekkel szerintem. Ledobnák az atomot és azon a környéken mindenkinek annyi lenne.

tegnap 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!