Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tényleg a mi generációnk a...

Tényleg a mi generációnk a legrosszabb?

Figyelt kérdés
Azt látom h a boommereknek bejött az élet van ház kocsi család minden. A mai fiataloknak is jó mert mindegyik menő ruhákban új telóval mászkál sokan elektromos rollerel mennek bulizni. Nekem nincs ház kocsi család semmi mint az öregeknek de a gyerek korom sem volt tele jó ruhával meg menő telóval. Elektromos rollerünk se volt soha örültünk ha volt egy bcikli. 1998 ban születtem szal én se vagyok régi gyerek de új se. Suliba is melegítőbe jártam farmer nadrág csak a gazdagoknak volt biciklin osztoztunk kishugommal teló nem volt csak a menőknek. Tévé volt de azt csak otthon nézhettük nem telón.

tegnap 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezek csak pénzbeli dolgok.
tegnap 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TR75 ***** válasza:
53%

A „boomereknek” volt rá pár évtizedük, hogy kiépítsék az egzisztenciájukat. Te még csak 26 éves vagy, gyakorlatilag előtted az élet. a „boomerek” (Magyarországon inkább a Ratkó-gyerekek és -unokák) már beérkezett emberek. Legjobb esetben is életük delén.

Elektromos roller nem régóta van. Okostelefon is. Gyors mobilnet is.

Egy generáció "minősége" nem ilyenektől függ. Most mondjam azt, hogy nekünk otthon fekete-fehér tévénk volt? Hogy nem volt autónk sem? Hogy soha nem voltak márkás ruháim?

Ma már más a tempó, és ez nem jó.

Mindegy is. Hosszú ez a téma.

tegnap 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnállak. Nem attól jó valakinek, hogy van-e okostelefonja, édes Istenem!
tegnap 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!