Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az új felületű Sorozatbarát...

Az új felületű Sorozatbarát oldalra hogyan tudnék belépni már meglévő profillal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Aki használja a Sorozatbaratok oldalt és esetleg Facebook csoportokban is benne van, tudhatja, hogy az oldal új domain-re költözött. Ez azzal járt, hogy az eddig belépett (értsd: elmentett jelszavas belépők) felhasználóknak is újra be kellett lépni a fiókjukba az új oldalon.


Én is közéjük tartoztam, persze Murphy-törvénye, évente, ha kétszer használom az oldalt és pont kifogtam, amikor az megváltozik.


Alap esetben be kellene írni a regisztrált e-mail címed/felhasználóneved, majd alatta a jelszót és be tudnál újból lépni. Sajnos ez nekem nem sikerül (jelszó 100%, hogy helyes), így az új jelszó kérésével próbálkoztam. Ugyanakkor itt azt a hibaüzenetet kapom, hogy „nincs ilyen e-mail cím" (a rendszerben).


A Facebook Sorozatbarát segítő oldalon megannyi ember panaszkodott ugyanerről a problémáról, sokaknak sikerült is belépni. Én már napok óta próbálkozom, viszont azóta sem jártam sikerrel.


Amióta megvan a profilom (2018), többször is kértem már új jelszót, mindig simán egyből kaptam az e-mailt a jelszóváltoztatás lehetőségéről. Most nagyon el vagyok keseredve, hiszen tényleg minden leírt tippet kipróbáltam már (többféle böngésző, másik eszköz (telefon/laptop), e-mail helyett felhasználónév beírása, elmentett jelszó törlése a Google-ből.) Nagyon szerettem az oldalt, amikor éppen ráfüggtem egy-egy sorozatra, de nem tudom meg fog-e oldódni a problémám.


Akinek hasonlóan problémás volt az új felületre a bejelentkezés, végül sikerrel járt? Van bármi, amit rosszul csinálhatok? Legvégső esetben másik e-mail címmel próbálok majd új profilt igényelni (sajnos meghívót nem tud nekem egy ismerősöm sem küldeni), bár olvastam, van, akinek hónapok óta nem bírálták még el az igénylését.


Előre is köszönöm a válaszokat!



#ujsorozatbaratoldal #sorozatbaratbelepes #sorozatbaratujjelszoigenyles
ma 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne e-mail címet írj.

Nekem is úgy volt írva, hogy e-mail cím és jelszó.

De én e-mail cím helyett a felhasználó nevemet írtam be amit regisztraciokor megadtam

ma 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a választ, de sajnos úgysem sikerül. Írtam is a posztba, ezt a tippet is kipróbáltam már. Ráadásul minden eshetőséget elküldtem vagy már 30× is ://
ma 20:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Jaj igen, bocsánat, most látom, hogy igen írtad már.
ma 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!