Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mire fizessek elő hogy új és...

Mire fizessek elő hogy új és régi teljes filmeket nézhessek tetszőlegesen jó minőségen?

Figyelt kérdés

Úgy tudom a netflixen főleg saját készítésű sorozatok vannak, amik sokszor feliratosak..

Én egy olyanra gondoltam ami kb olyan film"katalógus" mint ingyenesben a videa, csak akár egy éves mozifilmek is fent vannak szinkronosan, és tetszőlegesen nézegethetem őket, tehát semmiképpen nem úgy mint a HBO csatornám, hogy van egy műsorújság, és várnom kell egy tetszőlegesre, hanem bármit megnézhetek...

Melyik oldal ilyen?



szept. 14. 17:36
 1/6 A kérdező kommentje:
Torrentet és online (agyonvírusozott) fim oldalakat légyszi ne ajánljatok!
szept. 14. 17:37
 2/6 anonim ***** válasza:
Sweet.tv, Fizetős, de sok tartalom van, magyar szinkronnal..
szept. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

A Netflixre sem feltétlenül igaz, hogy csak saját gyártású tartalma van, mert licencelnek is. Itt egy lista a klasszikus filmekkel:

[link]


A streaming szolgáltatók működnek így. Te előfizetsz a hozzáféréshez, és szabadon böngészed a kínálatot. Azt játszol le amit itt megtalálsz, amikor akarod. A nehézsége abban van, hogy minden filmnek van egy jogtulajdonosa/kiadója, és ezeknek a kiadóknak mind saját streaming felületük van, ahonnan nem adják ki másnak a hozzáférést. Így X kiadó filmjeit X oldalra előfizetve éred el, Y-ét, Y-ra, Z-ét, Z-re, és így tovább. Nincs olyan gyűjtőoldal, ahol mindenkié fent van, hiszen akkor nem hozzájuk fizetnél elő.


Kétféle lehetőséged van:

- vagy egymás után előfizetsz 1-1 ilyen szolgáltatóra (legnagyobbak most: Disney+, Netflix Max, SkyShowtime, Amazon Prime, Hulu), és végignézed a kínálatukat, majd ha végeztél akkor mész a következőre

- vagy ha célzottan tudod mit keresel, akkor vissza kell keresni hogy vajon épp melyik szolgáltatónál érhető el, és direkt oda regisztrálsz be

szept. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kedves Vezető ***** válasza:
100%

Az elején ki X elted a 2 lehetőséget, amit keresel legálisan.

Legálisan, illetve előfizetősösdiben nincs ilyen.

Mert ha legális, ha nem virágzanak a torrent oldalak/gyűjtőhelyek.

*Igen, ott egy külső serveren vannak a dolgok, bla, bla, bla, bla, blaaaa.🙄😁

Akkor sem legálisak.

szept. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Telekom moziklub.

Itt kölcsönözhetsz filmeket online.

szept. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#1 az ncore nem az

Hogyha pedig nagy kínálatot szeretnél fizess elő mindenre

okt. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!