Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mennyit költesz streaming...

Mennyit költesz streaming szolgáltatásra?

Figyelt kérdés
Azoktól kérdezném akik előfizetnek ide oda hogy mennyi az annyi amit otthagytok havonta? Szeretitek? miért az a szolgáltatás? és mi lenne az az ok amiért váltanál?

szept. 10. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Én a netflixet fizetem, párom MAX-ot, az elég. A disney-ről leiratkoztam, azt használtam a legritkábban.
szept. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%

0 Ft.

MINDEN fent van torrenten.

szept. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

Youtube prémium, ha annak számít. A 80%-os áremelés mellett is, a nyugalom és instant működés többet ér, mint a blokkolókkal szarakodni oda-vissza (hosszú távon be fog keményíteni a Google, és úgyis rá leszel kényszerítve a fizetésre).

Minden más szintén ingyen elérhető. Régiókorlátos tartalomra elvből nem fogok fizetni. Amikor meg akarom nézni legálisan a dolgokat, erre szól, hogy azt nekem nem teszik elérhetővé ebben az országban. Akkor letöltöm, köszi.

szept. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk itthon egyik sincs, nem is feltétlenül akarunk. Bár imádom a jó filmeket, de sajnos egyre kevesebb az olyan színvonalas alkotás, ami nincs összecsapva, főleg a streamingek saját gyártásában, így főleg nem akarok rá feleslegesen előfizetni! Sógoromnak viszont 4 is van: HBO Max, Disney+, és SkyShowtime -előfizetése, illetve egyik haverja Netflixén társfiókja. (Haverjának meg cserébe az Ő Disney+ -án van társfiókja)
szept. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Netflix közepes csomag, ellenben pedig alig használom.


35/F

szept. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Netflix, de minek. Utoljára a Vezércselt néztem végig, azóta semmit.
szept. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Néha veszek ncore prémiumot.
szept. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Youtube Prémiumot fizetek, abból is a családi verziósat. Eddig ez a szolgáltatás 2700 környéke volt, most közel egykétszáz forint híján 5000 ezer lett.


Hogy miért szeretem és miért használom/használjuk?

Egyrészt reklámmentes, másrészt felhőtárral rendelkezik, így a zenéket/videókat le lehet tölteni, és offline azaz net nélkül is lehet hallgatni, nézni.


Tekintve hogy 4 családtagom van ebben a csomagban, így ha leosszuk havi durván 1000 forintért, szerintem egyáltalán nem drága, sőt inkább olcsó is.


Másra nem fizetek elő.

szept. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
62%
Én DVD-re és Blue-Rayre költök, mert az offline is működik
szept. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!