Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kérlek, ajánlanátok nekem a...

Kérlek, ajánlanátok nekem a Maxton Hallhoz, az Outer Bankshez, a Én és a Walter fiúkhoz és A nyár,amikor megszépültemhez hasonló sorozatokat? A lényeg, hogy tinikről szóló romantikus sorozat legyen. Lehet nyomozós vagy természetfeletti sorozat is.

Figyelt kérdés

Ami fontos:


-Legyen összefüggő a történet, ne epizódonként legyen más a sztori.(mint például Castle, CSI, stb.)


- Ne legyen kórházas sorozat.


-Ne legyen túl régi (max. 90-es vége, 2000-es évek eleje körüli, vagy utáni 2000 utáni.


-Ne legyen k-dráma, koreai sorozat azokat, annyira nem szeretem.:(


-Élőszereplős legyen, ne animációs vagy anime.


-Ne ilyen Disney Channel sorozat legyen.


-Inkább legyen szinkronos, de a felírat sem gond.


-Ne szappanopera/telenovella legyen.



Amiket eddig láttam: (ennyi jutott eszembe)



Tinifantasy/sci-fi:


-Star-crossed


-Nine lives of Chloe King


-Shadowhunters


-Shadow& Bone


-Teen Wolf


-Vampire Diaries


-The originals


-Legacies


_-The 100


- Ravenswood


-Fate-Winx saga


- Light as a feather


- The order


- Chilling andventures of Sabrina


- Locke& Key


- Cursed


- Beauty and the beast


- Tell me a story


- Smallville


- The Gates



Tini sorozatok:


-Outer Banks


-My life with the Walter boys


-The summer I turned pretty


-Maxton Hall


-Gilmore Girls


-90210 (2008)


-Gossip Girl (2021 és 2007)


-Ginny&Georgia


-One tree hill


-Narancsvidék (O.C)


- Life sentence


- Dive Club


- Katy Keene


- Looking for Alaska


- Famous in love


- Switched at Birth


- Euphoria


- Summertime


- Üdvözöl az éden


- Spinning out


- Flesh and Bone


- Tiny pretty things


- Kitz



Rejtélyes nyomozós tini sorozatok


- Pretty Little Liars


-Pretty Little Liars- Perfectionist


- Pretty Little liars-original sin


- Wednesday


-Cruel Summer


- Clique


-13 reasons why


- A-list


-Elite


- One of us is lying


- Blood& water



Nem tinisorozat, de már láttam:


-Ghost Whisperer


- Money Heist


- Prison Break


- Once upon a time


- Once upon a time in Wonderland


- Reign


- Merlin


- Fallen


- Supernatural


- Charmed (Bűbájos boszorkák) (1998)


- Desperate housewives


- The witcher


-You


- Chernobil


-Borgias


-Soundtrack


-Sleppy Hollow


- Game of thrones


- House of the dragon


- Sex Life


- Brigerton


- Emily in paris


- Lucifer


- I-land



Előre is köszönöm a segítséget!:) Sziasztok!



szept. 8. 19:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Kimaradt a felsorolásból a Raising Voices és a One Day című két sorozat. Ezeket is láttam. :)
szept. 8. 19:50
 2/5 anonim ***** válasza:

Látom, mennyire szereted a tinikről szóló sorozatokat, és hogy milyen széles spektrumot lefedtél már a romantikus, nyomozós és misztikus történetekkel. Az alapján, amit eddig néztél, néhány olyan sorozatot javasolnék, ami illik az ízlésedhez, de talán még nem láttad.


Az első, ami eszembe jut, a **"Never Have I Ever"**. Ez egy vicces, mégis érzelmekkel teli történet egy indiai-amerikai tinilányról, aki próbálja kezelni a gimis élet minden kihívását, miközben az első szerelmeivel is megbirkózik. Van benne romantika, önismeret, és mindez könnyed, friss hangvételben. A karakterek nagyon szerethetőek, és a történet is összefüggő, nem epizódikus, szóval szerintem tetszene neked.


Ha egy kicsit sötétebb, misztikusabb vonalra vágysz, akkor ajánlanám a **"The Society"**-t. Ebben a sorozatban egy csoport tinédzser egy alternatív világban találja magát, ahol nincsenek felnőttek, és nekik kell új szabályokat hozniuk, hogy túléljenek. Van benne rejtély, némi politika, de persze romantika is. Izgalmas és kiszámíthatatlan.


Egy másik érdekes lehetőség lehet a **"Outer Banks"** stílusához hasonló **"Riverdale"**. Biztos hallottál már róla, ha még nem láttad volna. Ez egy tipikus kisvárosi gimis élet, de sötét titkokkal, rejtélyekkel, gyilkosságokkal és természetesen romantikus szálakkal átszőve. Bár a sztori néha extrém, a hangulata és a karakterek miatt könnyen beszippant.


Ha szereted a misztikusabb történeteket, akkor a **"Locke & Key"** is érdekes választás lehet, amiben egy család felfedez mágikus kulcsokat, amelyek különleges képességeket adnak nekik. Van benne sok titok és feszültség, de a tini karakterek közti kapcsolatok is fontosak.


Egy utolsó tipp a romantikus tini sorozatok között a **"Trinkets"**, amely három különböző hátterű lány barátságáról és szerelmi életéről szól, miután egy bolti lopós terápián találkoznak. Könnyed, de ugyanakkor érzelmes is, és a barátságra helyez nagy hangsúlyt.


Remélem, ezek közül találsz olyat, ami megfog, és élvezni fogod!

szept. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ezt részletes ajánlást. Ment a zöld pipa.:) Mindenképp megnézem őket.
szept. 10. 12:12
 4/5 Micukopumi ***** válasza:
My Lady Jane. Szerintem szórakoztató, kosztumös és fiatal felnőttek játszanak benne. Fel kerülhetne a misztikusos listádra is ha szimpi lesz. :) Ha szereted a morbid homurt és a vért akkor a Boys-t is tudom ajánlani. Ami viszont még tini sorozat és nekem nagyon bejött a humora és a témája miatt : Extraordinary.
tegnapelőtt 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
tegnap 13:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!