Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem készült el a Reszkes...

Miért nem készült el a Reszkessetek, betörők! harmadik része?

Figyelt kérdés

Tudom hogy van a Reszkessetek, betörők! 3. meg a többi folytatás, de ha jól tudom, eredetileg Colombus tervezett egy harmadik részt is Culkinnel meg a többiekkel.


Miért nem készült el végül a harmadik film? Mi lett volna a cselekménye eredetileg? Ki tudtak volna még valamit sajtolni ebből a sztoriból?



aug. 30. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Kiürült a téma.

Nem volt megfelelő szereplő meg ötlet. Ennyi volt benne. Elég is.

aug. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Jones Bo válasza:
15%

Hát ez itt meg mi ?

Készult. Csak már olyan eroltetett.

[link]

aug. 31. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán Culkin nem vállalta.
aug. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Hintalow ***** válasza:
100%

Meg addigra már ki is nőtt a cuki kisgyerek korból, egy kamasznál már nem működik annyira a "jaj szegényt magára hagyták, mihez fog most kezdeni" felállás.

Meg aztán harmadszorra kiizzadni valami sztorit, hogy megint pont őt ottfelejtik valahol, már vérgagyi lett volna.


Nem véletlen, hogy már a Richie Rich-et is úgy forgatták le, hogy a vele játszó színészek extra magasak legyenek (190cm vagy felette) mert így tudták elérni, hogy még kigyereknek tűnjön, mivel addigra már 14 éves volt, és jócskán megnyúlt.


Végül pluszpontként: a 90-es évek közepére már elkezdtek megjelenni a mobiltelefonok a fejlett nyugaton, nem nagyon működött volta ez az elveszik otthon megoldás.

aug. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4

az 1. és 3. ponttal egyetértek. a 2. félig igaz, valamilyet a 3-6. részhez is kitaláltak. a 4., pluszpont: a 4?-5-6. rész napjainkban játszódik, megmagyarázták, hogy miért nem használható a technika.

aug. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Hintalow ***** válasza:
60%

Jó persze, valamilyen sztorit mindegyikhez fabrikáltak, de nem vèletlen, hogy mindegyik ZS kategóriás alsópolcos cucckènt indult.

Az újak közül csak a 3-ikra emlèkszem, ami már modern időkben játszódott úgy ahogy, ès már ott sem próbálkoztak semmi elkeveredèssel vagy elhagyással, egyszerűen a kiscsávó beteg volt, nem ment iskolába, ès napközben otthon volt, mert az anyja dolgozott 😅 kb ennyit tudtak.

aug. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért kellett volna 3. rész? Nem egy olyan téma, amiből több izgalmas részt ki lehetett volna hozni. Nekem az 1. rész nagyon tetszett, a 2. is jó, de már nem az igazi. De oké, megszöktek a betörők a sittről, és újra találkoztak Kevinnel, de a kiscsávó ismét rács mögé juttatta őket. És itt vége, kár lett volna tovább ragozni.
aug. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#2, igen, ezt a kérdező is tudja, írta is, de ha megnézed, csak a film címe és tematikája ugyanaz, a karakterek és a kezdősztori viszont teljesen mások! A kérdező viszont az eredeti Culkin-Pesci-Stern alakítás folytatására gondol!


Kérdező, nem tudom, mikorra tervezték volna, én csak most hallok róla először, de Culkin felett sem áll meg az idő, 12 éves volt a 2. rész forgatásakor, az utána levő években is már egy kamaszról beszélünk, aki kisgyerekként (pontosabban Kevin) szerzett olyan tapasztalatokat, hogy a felnőtt kor határán már gyerekjáték Neki a profi csapdakészítés, nincs már benne akkora szenzáció, és az Ő történetét ugyanazokkal a betörőkkel folytatni sem lehetett volna ötletesen, de csak már egy nagyon erőltetett bevezető sztorival, aminek meg semmi értelme!

Ha a siker miatt fel is merült a folytatás gondolata a készítőkben, nem tudom, milyen sztorira alapozták volna, ami fenntartja a “lendületet”, de szerintem Ők is belátták, hogy így már nem lehet folytatni.

aug. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!