Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik mese lehet ez?

Melyik mese lehet ez?

Figyelt kérdés

A grafikájára emlékszem,hogy rendes rajzolt volt,nem animált. Biztos vagyok benne,hogy régi de én ilyen 2010 körül láthattam többször is a TV-ben.


Nem emlékszem már teljesen jól,de valahogy úgy kezdődött, hogy volt két kisgyerek egy fiú és egy lány.

Volt egy dadájuk aki akkor is éppen vigyázott rájuk és mikor aludtak betörtek hozzájuk kicsi varázs lények, ilyen kobold szerűek. Már nem tudom pontosan mit akartak tőlük, de mint kimerült nem csak koboldok hanem tündérek is vannak.

A tündér király bele is szeret a gyerekek dadájába és elviszi tündérországba,ahol is királynő lesz. Erről az egészről csak a gyerekek tudnak.

Utána elmennek a gyerekek valahogy a tündérekhez,de ott valami rossz dolog történt, mert van valami gonosz boszorkány? És ő irányítja a koboldokat.


Ezután már fogalmam sincs. Van mégegy emlékem a végéről, de az is lehet,hogy még egy másik mesével keverem.

Annyi a lényeg, hogy a dadájuk lett a gonosz boszorkány és a végén valamilyen falut akarnak lerombolni a koboldok de végül felszabadítjàk a rossztól a gyerekek.

Lehet nem ez a vége, valami ilyesmi is rémlik.


Ötlet? 😀



aug. 30. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Talán:

A hercegnő és a kobold

aug. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem az sajnos
aug. 30. 15:35
 3/7 anonim ***** válasza:
aug. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez sem az
aug. 30. 18:52
 5/7 Jól van ez így? ***** válasza:
Tündérek (Faeries) (1999) ?
aug. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen ez az köszönöm:). Viszont valahogy sokkal jobbra emlékeztem:D
aug. 30. 21:43
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#6 Hja, az idő megszépíti az emlékeket :D Én voltam így A hegy gyomrában sorozattal :D

Eskü, hogy úgy emlékeztem, hogy a nyálkabarlangban bolyongó spagetti rém jó arc, és nagyon kellett sajnálni :D

aug. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!