Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek ki a legesélyesebb...

Szerintetek ki a legesélyesebb, hogy eljátssza a következő, DCU-s Batmant?

Figyelt kérdés
Ha minden jól megy, 2026-ban érkezik a The Brave and the Bold címmel.

aug. 28. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem Brie Larson. Az elég PC lenne.


Amúgy úgy hiányzott már egy új Batman film mint egy falat kenyér. Mindig öröm látni milyen eredeti, új ötletekkel áll elő Hollywood.

Végülis Batman film alig 1300 darab volt az elmúlt 30 évben. Remélem szorosan utána jön egy Pókember is, talán csak abból volt még annál is több mostanság. Ja meg jöjjön egy új Halálos Iramban rész is most már végre!

aug. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Gratulálok. Mindenre sikerült válaszolni, csak a kérdésre nem. Azért örülök, hogy így szerda este le tudtad vezetni a festültséget.


Egyébként nagyrészt egyetértek, főleg a Brie Larsonos résszel, de ha végre sikerül egy jó DCU-t összerakni egy új és új stílusú Batmennel, annak én csak örülni fogok.

aug. 28. 20:46
 3/9 A kérdező kommentje:
Feszültséget*
aug. 28. 20:47
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Azt hitted viccből vagy trollkodásból írtam őt? Nézd meg az Acolyte szereposztását, aztán rájössz hogy tejesen komolyan gondoltam. Fehér férfi ma már nem kaphat főszerepet Hollywoodban.
aug. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

1-2 hónapja olvastam hírként, hogy ők vannak tervbe Batman szerepére: (több oldalon is írják)


Jensen Ackles - supernatural / odaátból a Dean vagy the boys / fiókból a Soldierboy


Alan Ritchson - Reacher


mindkettő színészt jónak tartom, de Alan eléggé nagynak tűnne superman kisebb termetű színésze mellett, így én Jensen Ackles-t mondanám tökjónak



3. színész meg az MCU-ból Winston Duke (ő a feketepárduc filmből az egyik feketebőrű szinész, aki az egyik törzset vezette)


remélem woke miatt nem fogják a 3. színészt választani

aug. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

4: Isten mentsen az Acolyte-tól. Nem láttam, bár nem hiszem, hogy ott férfi szereplőt változtattak volna meg nőre.


5: Köszönöm, Jensen Ackles-ben én nagyon bízom. Nem volt még komoly mozis szerepe, és rá sokkal inkább illene egy öreg Bruce, mint "Reacherre".

aug. 29. 00:45
 7/9 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
mi a baj pattinsonnal?
aug. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Pattinson batmanjében a Bruce eljátszása szerintem nagyon gyenge volt, épp ez a lényeg, hogy a milliárdos felelőtlen csajkergető Bruce-nak kellett volna lennie, erre meg ott is emós batmant játszott, de annyira nem volt gáz mivel kevés ilyen jelenete volt Bruce-ként


de ettől függetlenül jó Batman, de mondták hogy külön univerzumban játszódik a film, az Elseworld, ebbe kategorizálják bele a Joker filmeket is stb...

aug. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Liam Neeson
aug. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!