Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hasonló romantikus török...

Hasonló romantikus török sorozatok?

Figyelt kérdés

Mostanában teljesen sorozat függő lettem és egy tucatot megnéztem már így már nem igazán találok olyat ami tetszene :/

Olyan sorozatot keresek amiben a szereplők 20-30 körül vannak tehát nem tinik de nem is felnőttek, egyszerű sorozatot keresek nem olyat amiben gyerekesek pl : szerelemre várva, a sors játéka remelem hogy érthető hogy mire gondolok + jobban preferálom azt ami 70-100 rész között van nem pedig 200 rész vagy éppen 20😅 mert így jobban kitud bontakozni de nem unalmas

Pár sorozat amit láttam <3



-Szerelem van a levegőben első sorozat amit láttam akkor 10/10 de mostmár 10/6

-Rossz úr egyszerűen imádtam 😻 egyszerű de nagyszerű

-A sors játéka gyerekes nagyon🥹

Szerelem és más bajok szörnyű volt számomra nem tudtam végig nezni, túl erőltetett volt

-A szerelem ize 2x néztem végig 😅 csodálatos alakítás volt viszont szerintem lehetett volna több romantikus pillanat

-Álmodozó ez az elsőszámú sorozat! Ennél jobb nem gondolom hogy van😻

-Szerelem sokadik látásra egyszerű de kellemes

-Kiadó szerelem az eleje nagyon tetszett de utána a titok miatt szörnyű lett..unalmas volt

-Virágzó szerelem nagyon tetszett 😻

-Fogd a kezem ezt sem tudtam végignézni mint 2 barát olyanok voltak..

-Te vagy mindenhol az elején féltem hogy unalmas lesz de utána kellemesen csalódtam benne meg páromnak is tetszett haha

-Házasságért örökség ez is kellemes sorozat volt de szamomra picit unalmas :(

-Édes bosszú most fejeztem be és azóta nem találok semmit :( nagyon tetszett minden volt benne nem túl hosszú a vege picit lezáratlan

-Szerelemre várva ebbe kezdtem bele a 7. Részt nézem de csak mert nincs mas ha találok mast biztosan nem nézem végig



Köszönöm elore is <33


aug. 22. 22:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Tiltott szerelem
aug. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!