Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet ennek a filmnek a címe?

Mi lehet ennek a filmnek a címe?

Figyelt kérdés
Eléggé régen láttam szóval nem nagyon emlékszem, hogy pontosan mik is történtek benne. Ez egy horror film, ami ördögűzésről szól. Egy idős nőt száll meg a gonosz és talán 2 ember megy el hozzá és a lányához, hogy videóra vegyék. Az a két vendég ott is alszik a házukban. Az a jelenet megvan, hogy a nő félig kopaszan egy sötét szobában ül (talán zongorázik) és amikor bemennek hozzá hirtelen hátracsavarja a nyakát (a szája mintha véres is lenne). Illetve az is rémlik, hogy ez a nő éjjelente kint járkál. Sajnos csak ennyire emlékszem belőle. Talán igaz történet alapján készült. Köszönöm a válaszokat előre is!

aug. 22. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Ördögűző?
aug. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, mert tudtommal az Ördögűzőben a kislányban van a gonosz. De javítsatok ki, ha tévedek.
aug. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem, tényleg nem az Ördögűző a film címe. De azért köszönöm!
aug. 22. 21:56
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem a Látogatás (The Visit, 2015), M. Night Shyamalan filmje?

[link]

aug. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Mikor láttad?Mert ez nem olyan régi film..De talán:

Ördögűzés – Deborah Logan története (2014)

aug. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

*


[link]

Ez lesz az szerintem.A zongorajelenet szerepel benne.

aug. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#5 és #6 igen, ezt a filmet kerestem. Nagyon köszönöm!
aug. 23. 12:11

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!