Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az "Az" (It) mennyire ijesztő?

Az "Az" (It) mennyire ijesztő?

Figyelt kérdés

Eddig csak gyerek horrorokat néztem és nem annyira ilyesztő horror filmeket vagy inkább csak erőszakos, de nem ilyesztő sorozatokat.

Ezekhez képest mennyire ijesztő? Csak mert ezek után nyugodtan tudtam aludni és semmi hatásuk nem volt.

Juliska és Jancsi

Coraline

Gesztenye a honalapító

Stranger things

A menü

Walking dead

És rengeteg gyilkossági nyomozós sorozat.

Óvatosan kezdtem bele a horror filmekbe lehet ez egy kicsit túl nagy lépés lenne?



aug. 21. 20:53
A kérdező szavazást indított:
Nem ijesztő
Egy fokkal ijesztőbb
Jóval ilyesztőbb
Ne nézd meg
16 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Attól függ, hogy mit tartasz ilyesztőnek. Az Azt általában azért szokták annak mondani, mert félnek a bohócoktól, habár nem igazi bohóc benne a szörny. Én nem tartom ijesztőnek (igaz én sem szeretem a bohócokat), inkább Stranger things szintű, csak ebben halnak meg gyerekek is.

Igazán ilyesztő szerintem mindenkinek az, amitől tényleges fél. Mivel nem ijeszt meg mindenkit mindig minden, ezért eltérhetnek ezek a dolgok.

aug. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ijesztőbb, de bennem mély nyomokat a se hagyott pár éve mikor láttam, inkább cringe volt és zavaró. Mondjuk a Menünél így is jóval ijesztőbb, abban pláne semmi rémisztő nem volt, az inkább thriller/hangulatfilm.
aug. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
Utálom a bohócokat!
aug. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A 2017 esbe max a dzsámpszker ilyesztő,már,aki belevan abba bolondulva.Az 1990 es egy tv film,így túl véresre nem csinálhatták,de nyomasztónak nyomasztó,tim curry bohoca inkább tűnik elmebetegnek,de pont ettől ilyesztőbb a 20 kg os cgi bohocnál
aug. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Számomra az az ijesztő, hogy hány ember nem tudja helyesen leírni az "ijesztő" szót.
aug. 22. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5,azért amikor tükörbe nézel av visz mindent,akkor aztán halálra rémülsz
aug. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Megnéztem végül. Semmi extra nem volt ugyan úgy kitakarózott lábbal tudtam aludni és a mosdóba is ki tudtan menni este úgy, hogy nem néztem hátra egyszersem.

Maga a film nagyon jó volt és tetszett, inkább volt izgalmas és érdekes mintsem ijesztő.

aug. 22. 10:27
 8/8 anonim válasza:
44%
Nagyon gagyi kikapcsoltam
szept. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!