Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Alien-Romulus Valaki elmagyará...

Alien-Romulus Valaki elmagyarázhatná,hogy kerültek az arctámadók a Romulusra,ez nem teljesen világos.../?/

Figyelt kérdés

Összeszedték a Nostromo roncsai közül a xenomorf hibernálódott testét-már ez is baromság,de legyen,az a dög királynő volt?

Azért tünik baromságnak,mert a vontató,meg a rakomány legalább a fénysebesség tízszeresével repült,mikor felrobbant,de az idegen nem onnan kérezkedett ki,hanem a mentőkabinból.

Meg,eleve,ha tudták mit keressenek,akkor miért nem az eredeti hajót nézték meg az LV426-on?



aug. 21. 15:17
 1/9 Kedves Vezető ***** válasza:
69%

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok_..



Saját kérdésem, mint láthatod másnak sem kerek minden..

aug. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Kedves Vezető ***** válasza:
44%

Részlet az Aliens Wiki-ből:


"2179.[1] 57 év telt el azóta, hogy a Nostromo űrhajó legénységét egy ismeretlen földönkívüli lény elpusztította, ám Ellen Ripley hadnagynak végül sikerült kilöknie az Idegent a világűrbe. Ripley mentőkabinját a több évtizedes kozmikus sodródás után megtalálják, ám a Földön hitetlenkedve fogadják történetét a félelmetes lényről, amelynek testében vér helyett sav folyik. A hitetlenség fő oka, hogy a bolygón, amelyen valaha a Nostromo a titokzatos tojásokat találta, már évek óta emberi kolónia található, s a telepesek addig semmilyen nyomát nem találták idegen lények jelenlétének"


Remélem válasz is, de szerintem ha az 1 ben tudják mi van ott, akkor Ripley-vel sem szrkodnak.

A gonosz Weyland Yutani küldött volna másokat oda.

Meg az Aliens az a rész ugye, hogy a komolyságát nézzük, aminek a végén Ripley kinyitja a zsilipet (megint), majd a lábára kapaszkodik az Alien királynő (!). Részemről no comment.

Meg elvileg a Romolus is úgy volt beharangozva hogy a telepesekről szól majd.


Hát, érdekes dolgok ezek.. :)

aug. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mind tisztában vagyunk az alapsztorival,de itt még csavartak rajta egyet.Tudjuk hogy a mentőkabint 57 év múlva találták meg,de itt a Nostromo katasztrófája után néhány évvel kutatták át a roncsokat-én ahogy értelmeztem-kimondottan az idegent,vagy ami maradt belőle,keresték.Na már most,ha tudták mit keresnek,tudniuk kellett a Nostromo pálya módosításáról,tekintve hogy egy céghez tartoztak.Tehát már lett volna okuk átvizsgálni az Lv426-ot.
aug. 21. 17:43
 4/9 Kedves Vezető ***** válasza:
Szerinted Én nem ezt támasztottam alá?
aug. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Gőzöm sincs mit hova támasztottál.

Egyenlőre a történeten agyalok.

aug. 21. 18:02
 6/9 Kedves Vezető ***** válasza:
16%

Sajnálom.

Mégegyszer nem írom le ugyanazt, de röviden a 2 nél is elvérzett/sántított sokminden, azért linkeltem be a kérdésem mert valaki tök jól leírja pl mikor a kiscsaj kilő "1" tárat, stb.


Ez egy PC bevételfilm, arcmászós popcornnal, stb..

A Főhős csaj, meg a terhes 1-1=Last of us 2.

Biztos jön akkor jobb válasz, de ha végigolvasnád, rájöhetsz h a 2 is egy fszság.


Persze szeretem, meg minden, de na..

aug. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk a fegyver pont tetszett.Mintha direkt arra tervezték volna hogy ne lehessen túlságosan leamortizálni egy hajó/ürállomás belsejét.A célkövető,meg hogy nem klasszikus lövedéket lő hanem f@szomtudja milyen energiát.A hangja is tetszett,meg a 400-as tár is.
aug. 21. 18:30
 8/9 anonim ***** válasza:
42%
Elvileg valahogyan úgy kísérletezték ki, ahogyan David a Covenant-ben. De nekem sem teljesen világos. Ahogyan az sem, hogy hogyan csinált további parazitát a xeno. Ezzel sajnos önellentmondásba ment a film.
aug. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Az Alien: Isolationben is lesz egy csomó tojás, de sehol sem találkozni egy királynővel. Szerintem ezt onnan szedték. Elvileg meg tudják azt csinálni, hogy az emberekből valahogyan tojásokat csinálnak.

Plusz ne feledjük, hogy az alien királynő James Cameron ötlete volt. Viszont az eredeti filmet és ezeket az új folytatásokat a Prometheustól kezdve már Ridley Scott fekete lötty agymenésével rakták tele.

Szóval a tojásokat rakó királynőtől szerintem lehet búcsúzni, mert valszeg a fekete rákkal fognak szaporodni. Valszeg az alakítja át az embert tojássá és face hugerré a gubóban, amibe a kifejlett xeno rakja. :(

aug. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!