Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha a Spartacus (starz-féle)...

Ha a Spartacus (starz-féle) spin-off minden karaktert feltámaszt lassan, akkor miért nem hozzák inkább vissza Spartacust?

Figyelt kérdés

Pl. milyen lett volna, ha a rómaiak oldalán harcol vagy hasonló.


De olvasom már elvileg Lucy Lawless is visszatér, mint Lucretia. Most akkor az első évad (vér és homok) után semmi sem történt meg?

Én szeretem a színésznőt, de nem hiszem, hogy ő és Ashur karaktere annyira népszerű volt.

Vagy majd olyan lesz, hogy csak álmodták a halálukat és amúgy minden más megtörtént?

Mert ugye Lucretiánál ott volt Spartacus fia, mikor a mélybe vetette magát. Spartacus fia is él akkor?



aug. 15. 20:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Nehéz lenne még egy olyan karizmatikus színészt találni, mint a néhai Andy Whitfield... sőt! Az őt pótolni jött Liam-nek- a vezetéknevére nem emlékszem- sem sikerült. Ashur valóban gyenge karakter volt, bár az intrika vonalán elég jól domborított. Alternatív idősíkról beszélnek, ez nem tudom mennyire enged szabad teret a témában. Hogy kit tesznek meg főszereplőnek, kíváncsian várom, mert az Ashur vonal nem igazán hoz izgalomba.
aug. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!