Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Alien: Romulus az új Alien 4?

Az Alien: Romulus az új Alien 4?

Figyelt kérdés

aug. 15. 15:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
44%
1: Az sem igazán... Mert felső index és köb, amit itt szlengesen Tri-nek mondanak. Annyira egyedi, hogy nem is tudok más ilyet. Nem lehetett sorszámmal, mert hivatalosan nem volt Alien 2. Olyasmit jelent így, hogy harmadszor vagy harmadszorra. Eredetileg mindegyiknek más a címe és a Halál miatt pont a 3. részig nálunk is különcködtek... Aztán a 4. Alien miatt visszamenőleg forgalmazói adatokba bekerült sorszámosítva Alien. Így nálunk Alien 2. lett az Aliens.
aug. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
53%
Kedves kérdező, ma néztem meg, úgy van ahogy mondod. Keveréke az Alien 4 és a Prométeusznak. Ez még a Covenantot is alulmúlta / én véleményem szerint/.
aug. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Azért szerintem nem rosszabb, mint a Covenant. De szerintem sem kellett volna folytatni ezt a Ridley Scott fajta kreós agymenést a fekete löttyel. Meg ezeket a hibrid hülyeségeket sem tudják elengedni a hasonló filmekben.

Mondjuk a biológiai tudásuk megmagyarázza, hogy miért raknak a filmjeikbe history channel "ősi idegenes" cuccokat.

Azt hiszem ettől a baromságtól már soha nem lesz tiszta ez a franchise.

A film címe lehetett volna inkább Alien: Däniken.

Több köze volt hozzá, mint a Romulus és Remus sztorinak.

aug. 16. 20:27
 14/16 anonim ***** válasza:
76%
Igen. Űrállomás pipa, megsemmisülése a légkörben pipa, alienekkel való kísérletezgetés pipa, odakeveredő civilek pipa, víz alatti üldözés helyett súlytalanságos akció, filmvégi hibrid mutáns lény pipa, kiszippantása az ürbe savmarta lyukon át pipa.
aug. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
62%
A fekete rákkal kapcsolatban úgy vagyok, hogy a Romulus - a végétől eltekintve - sokkal jobban nyúlt hozzá és visszavezette a rejtélyt. Mert most elgondolkodhatunk, hogy a Teremtők is csak megtalálták és nem ők alkották. Megint nyitva lett hagyva. Viszont a mellkasrobbantást és a végét Budget költséghatékonysággal és felgyorsítva alkották meg. Az utolsó 2 héti a mozik is 10 percesnek írták és hirtelenül 2 órás lett. Szerintem Ridley ugatott be, hogy knée a végére valami a fekete rákkal... Az alapötlet nagyon jó volt, bár az esemény és a karakter halála is fájdalmas volt... Sokkal többet ki tudtak volna hozni a jó alapötletből, de láthatóan nagyon siettek vele.
aug. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
36%
Én tegnap láttam a filmet, ismerem szinte az összes képregényt, könyvet és játékot is ami az Alien (vs Predator) világában játszódik, de még így sem értem, miért lenne az új Alien 4. Pont annyira hasonlít arra a filmre mint úgy minden 10. alkotásra erre a franchise-ban.
aug. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!