Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki látta a szív útjai sorozat...

Aki látta a szív útjai sorozatot kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
Én nem rég néztem újra és nyomot hagyott bennem,ahogyan végződött az egész történet szívesen írnék olyan emberekkel,akik szintén látták és nekik mi az álláspontjuk. Számomra szomorú és igazságtalan,ami Kenannal történt,hogy a gonosz emberek győzedelmeskedtek és a jókat tönkre tették,mint Leylát Kenant vagy Kemal úrt..az ő halálukért Cemil volt felelős és még jó pár ember életéért is.Az a nagy szerelem,amit Lamia érzett hirtelen eltűnt és Cemilbe lett szerelmes ezt nemtudom elhinni.

aug. 15. 12:32
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
A máj útjai jobban tetszett.
aug. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
52%

Jól emlékszem, hogy ez az a hegedűművészes sorozat, ugye? Nagyon régen láttam már, de ez volt úgymond az egyetlen török sorozat, amit tényleg szerettem.


Nagyon szomorú vége volt, és tényleg igazságtalan, de sajnos jól ábrázolta a való életet. Nem mindig boldog a befejezés.

aug. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!