Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit vársz az Alien Romulus...

Mit vársz az Alien Romulus filmtől?

Figyelt kérdés
Mennyire várod?

aug. 5. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
30%

A netflixes texaszi láncfűrészes mészárlás után inkább semmit sem várok a rendezőtől.

Az alien filmek már jó ideje zsinórban csalódáskeltők, a mozis horror folytatások/előzmények pedig idén szinte mind önismétlők és semmi újat nem nyújtanak, sokszor ellentmondásba keverednek a korábbi részekkel.

Az előzetesben meg nem igazán láttam olyasmit, amit ne csináltak volna már meg egy korábbi felvonásban. Hívatlanok déjá vum van. Arra is azt kamuzták, hogy nem remake, de csak az első Hívatlanokat csinálták meg újra, csak rosszabb sztorival és színészekkel. Ez a Romulus film meg kiköpött mása az első Aliennek.

Ez nem túl jó ómen. Majd lehet megnézem otthon, de moziban nem hiszem.

aug. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A Covenant után meg akartam fogadni, hogy legközelebb nem várok előre jót. De az Ridley Scott-ra volt érvényes. Az új történettől és Álvarez-től valamennyire volt bizalmam rögtön. Még úgy is, hogy biztonsági játszmának tűnt. Most már viszont az előzetesek által és az első sajtó-reakciók által egyáltalán nem biztonsági film, talán sokkal jobb újításokat tartalmaz, elvileg visszahozza a félelemkeltést is. Úgyhogy én most bizakodok, nagyon várom, szerdán azonnal megnézem.

Illetve azért bízok a sikerében, mert ettől függ az "Aliens: Awakening" és arra még nagy szükség lenne. Azt mondom, hogy utána esetleg legyen még egy történet és abba lehet hagyni.


35/F

aug. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Viszont jó lett volna, ha új logót kapott volna. Nem lenne szükségszerű az 1. részhez igazodni ezzel. Aliens cím is lehetett volna.
aug. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Disney féle LMBTQ alien-t és meg is kaptam :)
aug. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nálam is 10/7 kb.
aug. 17. 17:38
 6/9 anonim ***** válasza:

2+

Az utolsó 20 perctől eltekintve nagyon-nagyon jó méltó film lett. Többnyire jól fogta meg az összes Alien-t, a Kaptárat is, és még Lars Von Trier-től a Birodalmat is a végére. De a vége - jó alapötletből - teljesen el lett sietve és bénázva. Sajnos a vége miatt 7 plusz fél, amúgy 9 lenne.

aug. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Inkább a Prometheust kellett volna kibontani, most ezt nem tudom hova lehet továbbvinni.
aug. 19. 22:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt így nagyon sehová, ez egy próba volt. Elfekvőben van az "Aliens: Awakening", de már nem Neill rendezné meg. Illetve Fede most nyilatkozta ki, hogy szeretne 3. AVP-t Trachtenberg-gel.
aug. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8+

Illetve nem tudom, hogy az anyag tovább került-e a hajóval... De ebből sem nagyon tudnak mit kihozni, hacsak a társaság nem hajkurászná. De az már ellentmondana a 2. Alien-nek.

aug. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!