Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Filmekben, főleg akciófilmekbe...

Filmekben, főleg akciófilmekben, a nők megerőszakolásáról, elrablásáról szóló jelenetek vajon nincsenek picit eltúlozva?

Figyelt kérdés

aug. 3. 23:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
60%

#9 Tudok ajánlani néhány elrablós ufós filmet:


Fire in the Sky

[link]


Dark Skies

[link]


The Forgotten

[link]

aug. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem láttam még a valóságban megerőszakolást, de nagyjából olyan lehet mint a Visszafordíthatatlan című filmben, az elég realisztikusnak tűnt...
aug. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

A film kétdimenziós képi vetületen kell átadjon élményeket. (ok. van hang ismeg zene)

A valóság ezeknél sokrétűbb megélés.

A beleélés erősítésére kellenek plusz erős eszközök, ill. azok erősebb használata.

Meg aztán a rendező képességein is múlik. A tehetségtelenebbek a hatásvadászattal operálnak.

A jók minál eszközökből is nagyobbat építenek

aug. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A valóságban szerinted hogy zajlik?
aug. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

14


Az erőszaktevő bizonyára valahogy így jár el:


-Kezit csókolom hölgyem!Elnézését kérem;szeretném önt megerőszakolni.Lenne olyan kedves és széttárná nekem a combjait?Köszönöm!

aug. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

14

Hát azt se hiszem el, hogy torkaszakadtából visít a nő meg sír és nem hallja meg senki. Általában bedrogozzák őket és akkor nincs ereje sikoltani csak max erőtlenül könyörög, amennyire én tudom. Ezt olyan mondta nekem aki maga is átélt ilyet

aug. 5. 14:16
 17/17 anonim ***** válasza:
#16 Aki átélt ilyet, az is csak a saját példájából tud kiindulni. Honnan veszed egyáltalán, hogy "általában bedrogozzák őket"? És miért ne kiabálna valaki ilyen esetben, ha van rá lehetősége? Bármilyen hihetetlen, nem hallanak meg mindenhol, és ennek több oka is lehet. Vagy meghallanak, de senki nem csinál semmit. Keress rá arra, hogy bystander effect.
aug. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!