Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Filmcím? Valami misztikus...

1112 kérdése:

Filmcím? Valami misztikus krimi, talán régebbi, a nyomozó oldaláról látjuk a cselekményt, gy|lkosság0k történnek, segélyhívást kap valami nőtől, és akkor kezd rájönni a nyomozó, hogy itt "többről van szó, mint hétköznapi bűnesetekről/gy|lkosság0król.

Figyelt kérdés

Pár napja láttam a port.hu-n, valami ilyesmi volt az ismertetőszövege, nem biztos, hogy misztikus krimi volt odaírva, de olyasmi. Lehet, hogy pl drámát írtak ki, mert főleg az, vagy thrillert. Azóta töröltem az előzményeket, és még nem mentettem el akkor a kedvencek közé.

Úgy emlékszem, úgy rémlik, mintha a film képei kissé szemcsések lettek volna a port-on, és ezért gondolom, hogy régi. 2004 előtti szerintem, de ez nem biztos, de szerintem olyan 80-as 90-es évek. Az értékelése úgy emlékszem, jó volt, 8 körüli rémlik, de az se biztos. Még nem láttam a filmet, de szívesen megnézném.


Ha valaki nem tudja pontosan, írhat hasonlót, ha meglesz, amelyikre gondoltam, majd szólok, de utána is írhattok még, aki tud, meg van kedve.


Köszönöm a kérdésemre az energiaráfordításokat.



júl. 31. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ember legyen a talpán, aki ennyiből kitalálja. :D De mégiscsak tippelnék egyet (bár nem emlékszem, hogy hívta-e benne nő a segélyhívót): a Letaszítva c. film a tippem.


[link]

aug. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Eszembejutott másik film is, itt hívja nő a segélyhívót. Viszont ez meg nem '80-'90-es évek. :)


[link]

aug. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket, meg fogom őket tekinteni . :)

Amúgy mégegy, csak ilyen sejtelmes sugallás van, úgyhogy lehet, hogy űrlények a misztikus, de az már inkább scifi, meg nem is rémlik ilyen hightech.


Nagyon-nagyon köszönöm, és meg fogom őket nézni, egyébként tényleg pont a 2018-as múltkor tudom, hogy szembejött velem, most már nagyon érik, hogy megnézzem. :)


Amúgy a képről, az elsőről, ami rémlik, hogy valami sheriff-szerű ruhás ember guggol éjszaka, és a felső lépcsőfokról néz eggyel lentebb. Talán volt egy másik ember is, aki szintén guggolt,és félig szemben voltak a lépcsőfok után lentebb lehet, hogy egy nemélő:S emberke feküdt, de az a része már nagyjából le volt vágva a képnek./nem is volt rajta benne a filmképben sem .(?)

aug. 2. 20:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!