Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Volna-e annyira tökös a...

Volna-e annyira tökös a Marvel, hogy ha vissza is hoznák Robert Downey Jr.-t az MCU-ba, akkor ezúttal a szupergonosz variánsát játszhatná el Vasembernek?

Figyelt kérdés

Erre lehet bármilyen szinten számítani a jövőben?


Leginkább Robert Downey Jr. Oppenheimerben látott szerepe adta az ötletet, szívesen megnézném az MCU-ban főgonoszként is.



júl. 25. 03:08
 1/6 anonim ***** válasza:

miért kéne ahhoz tökösnek lennie? én úgy vagyok vele hogy szimplán bevétel miatt meg is fogják csinálni, mostanában nagyon sok cikk meg is jelent meg erről


főleg hogy a deadpool 3-ba vissza hoztak olyat aki már "meghalt", pont Kevin Feige adott interjút erről, hogy ha az előbb említett színészt vissza tudták hozni, akkor Robert Downey JR is simán vissza jöhet


ez a lényege a Logan-nek is, őt is már rég elkaszálták az "utolsó" filmjével, aztán tessék itt van, ez kb nem tökösség kérdése, hanem hogy a színész vissza akar -e jönni, stúdió meg simán bele megy mert PÉNZ

júl. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pont tegnap olvastam erről egy cikket, hogy már pletyka szinten állítólag kering ez az információ
júl. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A képregényeknek és a belőlük készült filmeknek is alap eleme, hogy történetileg bármit bárhogyan meg lehet csavarni, csak egy jó történetet kell rá felépíteni (vagy még azt sem, mert a látvány elvisz mindent).


Minden egyedül azon múlik, hogy a stúdió mit és hogyan akar megoldani, mennyi pénzt szán rá és a pénzzel, történettel, egyéb érvekkel mennyire tudja meggyőzni a színészeket, hogy elvállalják azt.


A stúdiókat első sorban a pénz motiválja. Főleg azt mérlegelik, hogy valami mennyibe kerül nekik és mennyi pénzt képesek kihozni belőle. A tökösség, történet, minőség, egyéb értékek leginkább csak tényezők számukra abban, hogy mennyire érzik indokoltnak a kiadásokat a várható profit arányában.


A színészeket (főleg egy bizonyos karrier ív után) valószínűleg valamivel jobban motiválja a pénznél, hogy a saját karrierjüket mennyire és milyen irányba terelik tovább az újabb szerepek.


A legtöbb színész általában azért szokott kiszállni az ilyen jellegű sorozatokból, mert pénzt már csinált eleget - és máshol is elkérhet már ugyanannyit egy szerepért, viszont egészen más szakmai kihívást, értéket és karrier eredményt jelent számára egy újabb képregény film helyett egy komoly drámai szerep eljátszása.


Éppen ezért is valószínűsíthető, hogy ha vissza is jön Robert Downey JR az MCU-ba, akkor csak egy az eddigitől nagyon elétérő szerepkörben, hogy megmutathassa, hogy mást is el tud játszani - bár mivel ő már ezen is bőven túl van, valószínűleg ennek se nagyon kell motiválnia.

Szóval legvalószínűbb, hogy azon fog múlni a döntése, hogy kap-e más, számára vonzóbb szerepet akkoriban kellően magasan árazva, vagy ha épp lesz szabad hely a naptárában, akkor milyen szakmai értéket mekkora árcédula mellé tesznek elé - és hogy éppen mennyire hiányzik majd neki az a pénz a számlájáról, hogy bevállalja.

júl. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Bejelentették, Robert Downey Jr. Dr. Doom lesz.


Szerintem érdekes döntés, kíváncsi vagyok mit hoznak majd ki a karakterből.

júl. 28. 08:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Látnok vagy. Vagy már olvastad előre :D
aug. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jó lenne de nem. :D

Az Oppenheimerben látható alakítása adta nekem az ötletet, de én Iron Man gonosz variánsára gondoltam inkább, Superior Iron Manre, de gondolom nem akarták az eredeti karakter emlékét sem ezzel beszennyezni, meg ennek egy verziója cameoként már úgyis felbukkant már, ezért úgy döntöttek, hogy jó legyen akkor Doctor Doom.

aug. 2. 16:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!