Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kinek melyik sorozat vagy...

Kinek melyik sorozat vagy filmszereplő halála volt a legmegrázobb eddig amit látot?

Figyelt kérdés
Én nem szoktam nagyon beleélni magam ilyenekbe, eddig egy volt viszont ami nagyon kiakasztott, annyira hogy sírtam is tőle: Lucy Knight meggyilkolása a vészhelyzetben 😭

#filmszereplő #Sorozatszerplő
júl. 24. 12:27
 1/6 anonim válasza:
100%
Dean Winchesteré az Odaátban. 😔
júl. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az Esküvő után címűben Jorgen halála (A dánt láttam, az újabb nem tudom milyen).

Volt bennem az első pillanatoktól valami furcsa érzés, hogy a vidámsága, lazasága nem őszinte egészen. És érdekes volt az a rendezői fogás, ahogy az ablakon kinézve a fák koronája hogyan lett egyre komorabb, és a falba épített szekrények vissza-vissza térő mutatása is már sejtetni engedte, hogy nagy a baj.

júl. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A Shameless-ben, amikor Frank kórházban volt a májátültetése után, és a mellette lévő ágyon fekvő 6-7 éves forma kislány meghalt.
júl. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
100%

A brutalitás vagy a szereplő miatt?


Legyen mondjuk Az elhagyottak (1950).

júl. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az alvilág alkonya utolsó képsora, Eddie Bartlett halála
júl. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ninjago

8 évesen

júl. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!