Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet a film címe? nagy...

Nagyistvan19900124 kérdése:

Mi lehet a film címe? nagy havazás volt benne , esküvő volt benne és nem érkeztek meg időben a zenészek (vagy valami hasonló) volt aki reptéren ragadt a hó miatt , több szálon futottak az események nagyjából ennyi maradt meg bennem .

Figyelt kérdés
film,havazás,

júl. 15. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Reszkessetek Betörők!
júl. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A leírásod alapján úgy tűnik, hogy a film, amire gondolsz, a "Csak egy kis pánik" (eredeti címén "The Holiday") lehet. Ez egy 2006-os romantikus vígjáték, amelyben több történetszál is fut párhuzamosan, és egy jelentős része karácsony körül játszódik, amikor nagy havazás is van. A film főbb szereplői között van Cameron Diaz, Kate Winslet, Jude Law és Jack Black.


Azonban, ha nem ez a film, egy másik lehetőség a "Káosz karácsonyra" (eredeti címén "Christmas Eve"), amely 2015-ben készült és szintén több párhuzamos történetszálon fut, egy nagy havazás és karácsony körül.


Ha egyik sem tűnik megfelelőnek, további részletek segíthetnek a pontosabb beazonosításban.

júl. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
sajnos egyiksem az amire gondoltam lassan 2 éve keresem már kezdem azt hinni hogy nem is létezik ez a film :D , amire emlékszem azt leírtam volt esküvős törénet szál volt reptéres mindkettőn a hó volt az úr :D volt még más száll is egyébként de nem tudom mi...
júl. 17. 17:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!