Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Miracolous rajzfilm sorozato...

A Miracolous rajzfilm sorozatot, miért kell ennyire túlbonyolítani?

Figyelt kérdés

1) A két főszereplő (Marinett és Adrien) mért nem fedi fel végre egymás előtt, hogy ki-kicsoda?


2) Marinett (valjuk be, nagyon csinos), miért ilyen esetlen és miért nem tudja bevallani Adrien-nek az érzéseit (ugyanezen személy viszont), miért nem tudnának romantikáznak csöppnyit (nem feltétlen arra gondolok)


Tudom, hogy lóvé van benne meg mi, de egyszerűen nincs az az agyi kapacitás, ami követni tudná. Gyerekeik valamelyik nap odakapcsoltak oszt kérdeztem mi van és egyszerűen nem értem az egészet.


júl. 15. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:

1- nem szabad tudniuk kiket rejt az álarc.( Volt egy rész amiben megtudták ki kicsoda, és a jövőben ez problémát okozott, helyre kellett hozni, meg kellett masitani a jelent, hogy a jövőben ne tudjanak egymásról)


2-ert fel a visszautasítástol

júl. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%

A főszereplők 14-15 éves gyerekek. Teljesen reális, hogy esetlenek, félnek, felnőtt fejjel logikátlannak tűnő dolgokat csinálnak vagy épp nem csinálnak.


Az meg, hogy egy-két epizód néhány jelenete alapján nem tudsz követni egy fokozatosan felépülő sorozatot, az nem a sorozatot minősíti és nem túlbonyolítás. Ha leveszel a polcról bármilyen regényt és a háromnegyedénél elkezded olvasni, vagy a közepétől kezdesz el nézni egy önálló filmet, garantálom, hogy fogalmad sem lesz, hogy miről van benne szó, de ez még nem jelenti azt, hogy túl van bonyolítva benne a cselekmény.

júl. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó csak már sajnálom szerencsétleneket, hogy nem tudnak rálelni a boldogságra, a készítőktől függ a létük. 😞
júl. 15. 17:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszerű: tini-szappanopera.
júl. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én nem ismerem, a régi rajzfilmeket szerettem.
júl. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!