Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lángoló Chicago hiányzó részek?

Lángoló Chicago hiányzó részek?

Figyelt kérdés

Hello. Nemrég kezdtem nézni a sorozatot, a 6. Évadban is, és most a 7. Évadban is az tűnt fel, hogy mintha hiányozna egy rész. Pontosabban a 7. Évad 2. és 3. része közt. Letöltve nézem, de megnéztem amazonon is, ott is ugyan így van. Törölt rész lenne, vagy mi történik? :'D

!!!Spoiler:

2. Rész azzal ér véget, hogy a csajt kórházba viszik. 3. rész elején, a kis "előzetes"-ben meg olyan van, hogy elveszti az egyik tüdejét stb..



júl. 14. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A Chicago Fire 7x02 az pont egy háromoldalú crossover rész, amiben a Fire, Med és P.D. sorozatok részei is egyszerre játszódnak. Lehet emiatt van eltérés a normál menethez képest a történetben, és a cselekmény egyes részei a testvérsorozatban vannak bemutatva.

[link]


A három részből álló történet sorrendben: Chicago Fire 7x02, Chicago Med 4x02 és Chicago P.D. 6x02.

júl. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ahhha, minden világos, köszi szépen:D hát így kimarad egy kis infó, bár nem értem az előzetesbe miért teszik bele akkor a morzsákat
júl. 14. 20:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!