Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki lesz az ötödik Shrek...

Ki lesz az ötödik Shrek magyar hangja? Miért nem engedik, hogy a mesterséges intelligenciát használják fel a pótolhatatlan magyar hangra? Ki hasonlíthat rá a hangjára?

Figyelt kérdés
júl. 13. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
38%
Még nem tudni. De nem azt fogják keresni, hogy kinek a hangja hasonlít leginkább Gesztesiére.
júl. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%

Azért nem lesz AI rá, mert az szentségtörés a szinkron színész munkásságára, legalábbis ezt adták ki cikként több helyen, sokan egyet is értenek ezzel az állítással, én pont nem, szerintem ha van AI miért ne használjuk, én se értem


deep fake technológiát is használnak arcra hollywoodi filmeknél, sőt több filmben halott színészt ugyan úgy deepfake-el eljátszanak engedélyek nélkül, mint pl a star wars rouge one filmben, vagy a flashben a supermanek stb... bezzeg itt magyarba már a hang tabu téma? hülyeség


amúgy majd a disney+ szépen választ az eredeti angol hangra hasonlító magyar hangot és ennyi, marvelnél is kezdi a régi külön filmeknél levő hangokat lecserélni (Logan - Rozsomák)

júl. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem Radics Peti illene hozzá , mást nem tudok elképzelni G. K. után. Az persze már más kérdés, hogy bár érdekelné a dolog, nem merné elvállalni a túlzott elvárások miatt. ( Amit valahol megértek, de attól még sajnálom) . Gesztesivel magasra tették a lécet.
júl. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!