Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valahogyan még lehet regisztrá...

Valahogyan még lehet regisztrálni a Sorozatbarát oldalra?

Figyelt kérdés

Bárhogy próbálom nem tudok regisztrálni se bejelentkezni.

Megszeretnék nézni egy sorozatot ami csak ezen az oldalon van fent.



júl. 13. 16:23
A kérdező szavazást indított:
Nem lehet
Lehet
11 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Én nem tudom hogy ez milyen oldal, nem vagyok regisztrálva, de az egyik tanárom is beakart lépni mondta az osztálynak hogy valaki meghívja e? Azt hiszem be is tudott menni úgyhogy lehet hogy meghívással belehet lépni.
júl. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Te akarod megnézni a Superstore-t? Küldd el privátban az email-címedet és küldök meghívót!
júl. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Régebben meghívóval működött, aztán lett nyílt regisztráció, ha tudtad bizonyítani, hogy nem kirúgott tag vagy, de hogy a kettő közül most melyik van, azt nem tudom. De szerintem meghívóval még mindig lehet:)
júl. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

[link]


Utolsó vagyok, itt van egy link a leírásban, ahol tudsz fiókot igényelni.

júl. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%
#3 ha működik meghívóval akkor miért lettem lepontozva? (1. vagyok)
júl. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Lehet regisztrálni a bejelentkezés alatt van a regisztráció gomb. Ott van ez az alap email cím aztán másnap vagy 2 napon belül emailben küldenek egy emailt ahol megtudod erősíteni a fiókodat aztán onnantól használhatod az oldalt.
júl. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!