Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha nem vagyok képbe a Star...

Ha nem vagyok képbe a Star Wars univerzummal akkor érteni fogom a Mandalórit?

Figyelt kérdés
júl. 10. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem.
júl. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Igen, arról szól az egész, hogy egy sisakos csávó pátyolgat egy kis zöld babát, ennél többet nem is kell érteni...
júl. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az első évadot még igen, a 2-3. évadot már jóval kevésbé.
júl. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen. Nagy vonalakban szinte biztos képben vagy, úgy értem tudod mi az az Erő, Jedi, meg effélék. Nekem ez a sorozat abszolút a legjobbak között van, bár nem biztos hogy ennyi évadot kellett volna belőle gyártani.

A sorozat nézése közben kapsz infót a mandalóri krédóval kapcsolatban, ne aggódj, minden a helyére kerül. Bírom Grogut, szerintem te is bírni fogod :D

Din Djarin vagy Mandó, pedig egy tökös gyerek, szóval akció lesz bőven. Az ő találkozásuk egészen látványos évadokat produkál.

Szóval nézd csak, mert "Ez az igaz út!" :D

júl. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!