Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Axel Foley R besorolást...

Az Axel Foley R besorolást kapott,valaki meg írta hogy az egész család számára nézős film?

Figyelt kérdés
júl. 5. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
A régiekért sem rajongtam igazán, ezt pedig meg sem nézem inkább. Van amit nem kellene erőltetni. Vannak olyan filmek sorozatok amiket le kellene zárni.
júl. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés
júl. 5. 15:12
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Itt (és más filmeknél is, ha megnyitogatod) tételesen fel van sorolva a meztelenség, erőszak, káromkodás, droghasználat és egyéb korhatár besorolásra okot adó jellemzők listája és mértéke, ami egy filmben megjelenik:

[link]

júl. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha már láttad az előző trilógiát, ez ahhoz képest séta a parkban, szóval családilag szerintem nézhető 14+ korhatárral. Igazából 4-5 erősebb káromkodás van, de ez a film egy felvizezett folytatása az eddigieknek, az akció, erőszak terén.
júl. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor mért r?a predator meg 16
júl. 5. 17:20
 6/10 anonim ***** válasza:

Csúnya szavak nincsenek elfinomkodva. Mint egy 12-es filmben. Nem durvább mint az előzőek. Nem olyan nyomasztó mint a Predátor.🤣

Szerintem ha tíz-tizenkét évesek a gyerekek akkor láttak már mindent ebből.

Ha tetszett az 1-2-3 nézzétek meg, nem rossz.

júl. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Neked nyomasztó a predator?buta gyerek
júl. 9. 20:56
 8/10 anonim ***** válasza:
Joga van úgy érezni, ahogy akar. Próbáld már elfogadni - de legalább megérteni -, hogy nem egyformák az emberek, és csak ezért nem alázod meg.
júl. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem aláztam meg senkit
júl. 9. 21:01
 10/10 anonim ***** válasza:
12-13 évesen nyomasztó volt. És elég sz@rul aludtam utána. A Beverly Hills-i Zsaru nem váltott ki ilyen dolgokat. Így lassan 40 évesen azért már nem para a dolog. 🤣
júl. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!