Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha Grievous Erő-érzékeny lett...

Ha Grievous Erő-érzékeny lett volna, ő lehetett volna a leghatalmasabb Sith?

Figyelt kérdés

Így is irtotta rendesen a Jediket Erőhasználat nélkül. A páncélja is sokkal komolyabb, mint Vaderé, jóval mozgékonyabb Grievous.


Vajon ebben az esetben elbírt volna Dookuval és Sidious-szal is? Kérdés, hogy az ő páncélja mennyire bírná az Erővillámokat.



júl. 3. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem bírt volna el, más szinten vannak Dookuék. Grievous a 2003-as CW-ban badass volt, de azt már gyakorlatilag maga Lucas is rebootolta 2008-ban meg a filmekben. Grievous igazából egy kifejezetten gyáva és közepes képességű harcos, aki mind a sorozatban, mind különböző képregényekben rendre alulmaradt bárkivel szemben, aki nem egy padawan szintjén van. A magna guardjai nélkül gyakorlatilag teljesen hatástalan, és nem kifejezetten csak az erőérzékenység miatt, vívóként is.


Ha erőérzékeny lenne, ez azért nagyon kontextusfüggő, mert minden attól függ, hogy mennyire erős erőhasználónak lenne megcsinálva. Ha csak egy átlagos Jedi erejével rendelkezne akkor semmi esélye nem lenne Dookuékkal szemben, de szerintem akkor se, ha Sidiousi szintű erőhasználó lenne. A balesete után alig maradt bármi a testéből így a képességei is korlátozottak lennének, + mondom, vívóként is kifejezetten középszerű volt szerintem

júl. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sidioust biztosan nem tudta volna legyőzni, Dookut is erősen kérdéses.

Griveous leginkább a nyers fizikai erejéről, agressziójáról volt híres, nem tartozik épp a legintelligensebb, legbölcsebb karakterek közé. Emiatt semmi esélye nem lett volna a komolyabb erejű ÉS bölcsebb ellenfelek ellen. A páncél egy dolog, az erőérzékenység egy másik, de ezeket ki is kell tudni használni. Vadernek mindkettő megvolt, mégsem volt legyőzhetetlen. Grievous az Erőt használva talán azt a szintet megközelíthette volna, átlagos jedi lovagoknak úgy már túl erős ellenfél lett volna, de egy Obi-Wan, Windu vagy éppen Dooku ellen szerintem továbbra is alulmaradt volna. Sidious, Yoda ellen pláne.

júl. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az esze nem lett volna meg hozzá, hogy ő legyen a leghatalmasabb, csupán a nyers erejéről, brutalitásáról híresült el, de ahhoz, hogy valaki a leghatalmasabb Sith legyen ennél szerintem több kell.
júl. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!