Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Így kell lemondani az Amazon...

Így kell lemondani az Amazon Prime ingyenes próbaidőszakot?

Figyelt kérdés

Lemondtam, és ezt írja, hogy:

Your membership will end on June 30, 2024

After that date, you will lose access to your benefits and your card will not be charged.


Vagyis holnap még működni fog, vagy már nem? Ha belépek a lejárat után, gondolon már nem fognak semmit levonni a számlámról, vagy mégis?


Amúgy tudok másik e-mail címmel újabb ingyenes próbaidőszakot regisztrálni, vagy ahhoz újabb kártya is kell?



jún. 29. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Szó szerint azt írja az üzenet, hogy június 30 után elveszted az előfizetéssel járó kedvezményeket, és a kártyád nem lesz megterhelve.

Ha csak e-mail cím kellene a próbaidőszakhoz, mindenki végtelenszer újraregisztrálná magát. Ezért kérik a bankkártya adatot, és amelyik kártyával egyszer felhasználtad, többször nem engedi.

jún. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, nem bíztam a fordítóban, azért kérdeztem.
jún. 29. 21:41
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért az ellenkezőjét nem fogja neked fordítani.

Google translate: "Ezt a dátumot követően elveszíti hozzáférését az előnyökhöz, és kártyáját nem terheljük meg."

Deepl: "Ezt követően Ön nem férhet hozzá az előnyökhöz, és a kártyáját nem terheljük meg."


A fiókodba lépés nem aktivál automatikusan semmit, de a tartalomhoz nem fogsz hozzáférni, amíg újra nem indítasz egy előfizetést.

jún. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A srácok jól mondják fentebb :) de érdekelne-persze semmi közöm hozzá- hogy 900 ft- havidíjért, miért nem éri meg neked az előfizetés?
jún. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom, sokkal több.
jún. 30. 23:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, ez csak 899 ft havonta. Sok premierfilm nincs rajt, bár most Jake Glyllenhale egy országúti disco-t forgatott ide, de vannak olyan nagy sorozatok, mint The Boys, ami óriási.
tegnapelőtt 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!