Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Minden streaminges sorozatban...

Minden streaminges sorozatban agyon van tolva a faji meg szexualitási diverzitás, most miért az új Star Wars sori verte ki annyira a biztosítékot mindenkinél?

Figyelt kérdés
jún. 24. 13:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Mert az most épp aktuális, másrészt a franchise-nak hatalmas rajongótábora van.
jún. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
19%
Mert valakinek indig kell valamiért hisztizni. Most majdnem olvastam egy cikket, amiben valaki a the Boyz-z uj évadán háborodott fel, de most valahogy csak olyan cikket találok amiben dícsérik. Lehet egyedűl maradt Phaszi a véleményével és leszedte. :D
jún. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
Most ott tartunk hogy lassan az ellenwokehiszti van túltolva.
jún. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem azért, mert a sorozat maga rossz.

Ha tényleg csak a trollok húznák le, akkor minden hasonló sorozat ugyanennyire le lenne húzva.

Az antiwoke hiszti nagy részét így azt gondolom maga a disney gerjeszti, damage control a részükről. Nem lepődnék meg, ha ők szponzorálnák az összes kultúra harcost. Az emberek pedig így leülnek megnézni a szart is (hate watch) és csak a nézettségi mutatók számítanak. Mivel a művészet nem számít már, ezért magasról tojnak a minőségre.

jún. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
20%
Mert tipikusan fehér férfi rajongótábora van, és köztük sokakat zavar, hogy nem egyedül ők vannak a világon.
jún. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
24%
#4 tehát van egy rossz sorozat ami annyira rossz hogy mindenki szidja, de ahelyett hogy értelmes érveket hoznának (amiből nyilván sok van, hisze a sorozat ugye rossz) inkabb az anti wokehoszti hisztit nyomják? Nehezen tudom elkepzelni.
jún. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
39%
Gondolom a star wars ellen is kb annyi volt az érvük mint az itteni "mentapiroskézmertcsak" :D
jún. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

6. Miért is nincsenek érvek? Elég sok kritikus sorol fel teljesen normális érveket és nem mind fehér férfi. Én pl. Alteorit szoktam nézni neten, mert hasonló az ízlésünk filmek és sorozatok terén. Fekete nő és neki sem tetszik az Acolyte, ugyanakkor részletesen kifejti az érveit.

Azt látom, hogy beszéltek ezekről a fantom rasszistákról, akik lehet léteznek, lehet nem. Bár írtam biztosan vannak trollok, akik ezért húzzák le, de az meglátszana más hasonló sorozatokon is. Ugyanakkor egyik sincs ennyire lehúzva, ergo nincsenek annyira sokan, nem ők a többség. Pl. ott a Dűne: prófécia sorozat előzetese, ami a Bene Gesserit nővérekről szól (az eredeti űrboszorkányok). Hol vannak ezek a fantom rasszista, nőgyűlölők, hogy szarrá diszlájkolják az előzetest? Mert az Acolyte esetében ott voltak és csúnya volt a lájk-diszlájk arány, de nem a Dűne: próféciánal? Ezek a fantom rasszisták, nőgyűlölők gondolom ugyanannyira léteznek, mind a modern közönség, akiknek ezeket készítik, habár a képernyők előtt vagy pontozásnál/kritikáknál valamiért teljesen felszívódnak.

jún. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
*mint
jún. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
#8 esetleg bemásolhatsz pár érvet és akkor kiértékelem őket ha eljutok oda hogy megnézem, de igazából nem csak ezzel a sorozattal, hanem úgy altalában látom azt hogy az érvek kimerülnek abban hogy "tele van logikátlanságokkal", aztán persze nem sorol fel egyet sem hiszen vagy nem tud, vagy a film vilagán belül könnyen megmagyarazható, vagy mert hasonló "logikatlanság" bármelyik másik filmban van. Csak ugye épp annak a műnek a szidása generál lájkokat. Lássuk be, csak úsznak az árral és írják a tét és tartalomnélküli véleményt
jún. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!