Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek Max meg fog halni?

Szerintetek Max meg fog halni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy egyenlőre kórházban van és hogy semmi nem derült ki eddig.. de érdekelne, hogy ti hogy gondoljátok... Szerintem mondjuk a rajongók nem nagyon örülnének Max halálának. Szerintetek mi lesz az 5. évadban?

#sorozat #Stranger Things #Netflix series #Mi lesz majd
jún. 18. 15:52
A kérdező szavazást indított:
Szerintem Max túléli és felépül.
Szerintem Max túléli de nem teljesen fog felépülni.
Szerintem Max meghal.
Leírom a válaszokba
13 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túléli. Valószínűleg olyan módon, hogy a meggyilkoltak tudatai ott vannak Vecna tudatában/az Upside Down-ban, és mivel Maxnek megmaradt a teste, azt életben tartják a kórházban, így Vecna halála után visszatérhet bele a tudata. De valószínűleg lesz valamilyen maradandó nyoma a vele történteknek.
jún. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Max megvakult. A látása valószínű nem fog visszatérni. Mivel a tudata az upside dimenzióban ragadt, ott veszi fel a harcot a legfőbb gonosz (valószínűleg Will) ellen. Így hozható vissza Sadie karaktere, hogy teljes testvalójában szerepelhessen az záró évadban.
jún. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hogy érted azt hogy valószínűleg Will ellen?

Egyébként köszönöm a válaszokat :)

jún. 21. 14:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem Will lesz a főgonosz.

Eddig mindig minden szerelő kapott egy kis főszerepet, most Noah-án van a sor :3 eddig is tudtuk sok kapcsolat fűzi a fejjel lefelé világhoz. Majd kiderül az 5. évadban. Van egy erős megérzés, ő lesz a legfőbb gonosz akit el kell pusztítani.

jún. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!