Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ikonikus filmek, amiket...

Ikonikus filmek, amiket egyszer mindenkinek látnia kell?

Figyelt kérdés
Olyan filmeket szeretnék összegyűjteni, amik nagyon népszerűek, és ismertek, amikről sokszor van szó, és úgymond "alap" filmek

jún. 16. 19:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
* ill. #8.
jún. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan, hogy egy filmet mindenképpen látni KELL. Nézd meg azokat, amik érdekelnek.
jún. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#8 vagyok. Közben még eszembe jutott pár ilyen film:


Taxisofőr

Millió dolláros bébi

Alien

Ragadozó

Terminátor

Rocky

Rambo


Amúgy egyetértek a #12-vel, tényleg nincs olyan, hogy egy filmet “mindenképp látni kell”, mindenki egyéni döntése, hogy egy filmet meg akar-e nézni vagy sem! Amiket felsoroltam, a teljes lista például számomra is vegyes - vannak rajta nagy kedvenceim is, meg olyanok is, amiket még nem láttam, meg olyanok is, amiket utálok/úntatnak. Csupán az általános közismeret alapján írtam a filmeket, amikről már tuti mindenki hallott, eléggé nagy klasszikusok.

jún. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
36%

Szarember

A temetőkapu

A csontevő

Az emberi százlábú

Gyilkos bohócok az űrből

A gyilkos paradicsomok

Szexparazita, avagy a gyilkos punci

Sharktopus

Kisvárosi népek

jún. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!