Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért jó egy színésznőnek a...

Miért jó egy színésznőnek a mellét mutogatni?

Figyelt kérdés
Lásd Titanic, Trónok harca
jún. 7. 09:01
1 2
 1/12 Kedves Vezető ***** válasza:
100%

Mert beszélnek erről is, megmarad, hat a tudatalattira is,

lásd Elemi Ösztön, igaz ott más látható, sokkal direktebb-en.

jún. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%

Bizony! Keféljenek szépen illedelmesen felöltözve, úgy is csak takaró alatt, ne szemérmetlenkedjenek!

Vagy még jobb lenne, ha úgy csinálnák, mint a régi filmekben: bementek egy szobába magázódva és tegeződve jöttek ki!

jún. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak azért írsz ki ennyi kérdést a témában, mert azt olvastad hogy 50 kérdés kell a szintlépéshez, akkor nézd meg újra: 250 válasz vagy 50 kérdés kell, úgyhogy nem kell napi 10 trónok harcás kérdést kirakni. Az utolsó 6 kérdésből 4 ilyen most már.
jún. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A színésznő eljátszik egy szerepet. Ez a feladata. Ha nem öncélú, akkor helye van.


Hozok erre példát, csak kicsit más.

A krimiben nem sikerül feltörni a páncélszekrényt.

Életszerű lenne ez a szöveg:

Mélyen tisztelt barátom és sorsztársam. Mint tudod, és már tapasztaltad, szakmám mestere vagyok. Ám most olybá vélem, kudarcot vallottam.

És ez:

Az istenb…


Ez van a testiséggel is. Ha a rendező gyenge, nincs elég tudása jó filmet készíteni, akkor behozhatja a közönséget a pucérkodás is.

De sok történet nem lenne teljes, ha csak jeleznék a kapcsolatot.

Vagy legyen csak egy tengerparti jelenet. Burkinibe öltözzön a hölgy? Vagy egy tusolás téli kabátban?

jún. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3%
A női körülmetélés az egyetlen igazhitű megoldás. (Nem.)
jún. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Abban igaza van a kérdezőnek, hogy az esetek 99%-ában nem lendít semmit a cselekményen a szexjelenet meg a pucérkodás, egyértelműen arra kell, hogy több ember nézze, mert ugye nééé csöcsök, akkor megnézzük ezt is.

A Trónok harca ha már most ennyire téma itt megint, az is azért lett ennyire sikeres mert lépten nyomon kefélnek benne és gyakorlatilag az összes színésznő látható minimum egyszer (a többség többször) full meztelenül. A történethez ugyan semmiben nem ad hozzá, de bevonzza a kanos férfiakat + kitölti a játékidőt, így jó.

jún. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
6# kanos férfi vagyok, de a Trónok harcát nem szeretem még csöcsökkel se. :-)
jún. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
A kérdésre nem tudok válaszolni, de én örülök neki, hogy a színésznők mutogatják a mellüket. 😊
jún. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
Állítólag a férfiak egészségnek jót tesz, ha ciciket látnak. Én biztos jobban vagyok tőle.
jún. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
34%
Emilia Clarkenak örök hála hogy a csodálatos testét közszemlére tette, rengeteg boldog percet okozott vele, szerintem nem csak nekem.
jún. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!