Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Két horrorfilmet keresek,...

Két horrorfilmet keresek, amik lehet még nem jelentek meg?

Figyelt kérdés

A tartalmukat, szinopszisokat olvastam valahol. Azonban a címüket sajna elfelejtettem.


Az egyik egy vámpíros horror, ami Stephen King Borzalmak városán alapulhat. Egy olyan vámpír szerepel benne, aki stoppol az út mellett és felveteti magát az áldozataival. Azt hiszem egy nő vagy legalább két karakter Salem's lot környékén autóznak és felveszik a vámpírt.


A másik valami tavi kígyós/szörnyes és valamilyen indián mitológián alapul a szörnnyel kapcsolatban. Ebben talán táborozni jönnek a tóhoz, amiben a tavi kígyó él és valamilyen természetfeletti kapcsolatot létesítenek a lénnyel.


Lehet valamire már rosszul emlékszem. :(



jún. 6. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

Stephen King: Borzalmak városa

Sikoly VI

jún. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1. Egyik sem ezek közül.
jún. 6. 17:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Az elsőről a Még egyet útravalónak (One for the road) King novella jutott eszembe, nem tudom van e adaptálva.

A másik sajnos nem ismerős.

jún. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3. Igen, azt hiszem az az első. Akkor azt hiszem ezt olvastam, hogy tervezik adaptálni.
jún. 7. 11:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Tipp a másodikra: Sacrifice (2020)
jún. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem az sajna, de azért majd ezt is megnézem, mert érdekesnek tűnik.
jún. 8. 14:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!