Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Zordon fia Kovu? :D

Zordon fia Kovu? :D

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
igen
2010. okt. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha Mufasa és Zordon testvérek, akkor Kiara és Kovu is rokonok, nem? Valahol olvastam, hogy Zordon találta Kovut... akkor most?
2010. okt. 30. 10:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kovu nem Zordon fia, tényleg csak találta és magához vette, mert őt látta a legrátermettebbnek ahhoz, hogy majd átvegye a helyét.
2010. okt. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

úgy olvastam neten, h Zordon azt mondta Zirának, h a következő fia legyen az örököse....

igenám, de a filmben Nuka azt mondja, hogy Kovu nem Zordon fia, de Zira azt mondja Simbának, h Kovu még Zordon halála elött született...


lehetetlen kigobozni...

2011. márc. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Zira egy ribanc.
2011. márc. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Eredetileg tényleg azt tervezték az írók, hogy Kovu lenne Zordon vérszerinti fia, de az utolsó pillanatban ezt eltávolították a forgatókönyvből.
2017. szept. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsétlen Kovut hagyjátok már :D


De Zira tényleg ribi

Mert egyedül akkor lett volna nem az, ha Kovu idősebb mint Nuka és Vitani

Mert akkor utána jott volna Zordon

De nem mer fiatalabb nálunk

Magyarul Zordon után kellett születnie Zirának

Vagy valamilyen furcsa kivételes módon Zordont nem érdekelte hogy Zira megcsalja

2021. jan. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!