Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet a címe ennek a...

Mi lehet a címe ennek a mesének/rajzfilmnek?

Figyelt kérdés
Előre szólok hogy nagyon kevés dologra emlékszek belőle. Olyan 2006 vagy 2008 körül adhatta a tévé, hogy melyik adó sajnos nem tudom. Emberi tulajdonságokkal rendelkező állatok voltak benne a szereplők és az egyik szereplőt Oscar-nak hívták, szerintem a főszereplőt aki egy malac volt egy hosszú sötétzöld ballonkabátban, mint ami a nyomozókon szokott lenni és egy ugyan olyan színű kalapban. Megmaradt még egy jelenet, hogy volt benne egy nagy darab kutya és az bemegy valami kisfiúval egy bányába. Nagyon kicsi voltam amikor adta a TV és utána nem láttam már, de hátha felismerné valaki ezek alapján. A válaszokat előre is köszönöm :)
jún. 3. 18:19
 1/2 Jól van ez így? ***** válasza:
100%
Providence, a rejtélyes kisváros
jún. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
jún. 3. 19:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!