Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi volt annak a régi mesének...

Mi volt annak a régi mesének a címe, ami kis gyerekekről szólt és egy kislányt a nagy orra miatt zaklattak?

Figyelt kérdés

Ezekre emlékszem de nem biztos infók: 3 főszereplő volt, 2 fiú és egy lány. A lánynak az anyja egy karácsonyfás jelmezt varrt a kislánynak és abba beöltözött, de őt mindig a nagy orra miatt zaklatták és elmenekült. A 2 fiú utána ment megkeresni őt.


Ennyire emlékszem. A mesterséges intelligencia sem tudta megmondani, google-n se találtam, szóval itt kérdezek hátha itt valaki ismeri. Talán még annyi információt, hogy ez egy régies "gagyi" 2D-s animációs film, amit régen vagy CD-n vagy kazettán láttam (magyar szinkronos de lehet hogy nem magyar film)



jún. 1. 23:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Kis segítség még lehet ez a reddit post, ami egy NAGYON hasonló mesét ír le (talán ez az amit keresek): [link]
jún. 1. 23:46
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen hosszú volt kb.?
jún. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Áhh őszintén? Nem tudom. Annyit tudok, hogy ez egy rendes animációs film volt, tehát egy film hosszúságút képzelj el ami 1 akár 1.5 óra. Nem ilyen 30 perces epizód rész.
jún. 2. 20:37
 4/6 anonim ***** válasza:
jún. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 Ezer hála <3
jún. 14. 07:18
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezek a rajzfilm adatai, ha később valaki keresné és addigra a YouTube-ról levennék:


A rejtélyek éjszakája (Jojo: The Violet Mystery / Jojo 4 - Le Mystère Violaine, 2000).


[link]

[link]

[link]

jún. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!