Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy régi kb 90-es évek eleje,...

Zoli1108 kérdése:

Egy régi kb 90-es évek eleje, vagy inkább az előtti, külföldi filmet keresek. Egy gyilkos, kés, vagy csavarhúzó szerű tárggyal gyilkolt. Az sem kizárt, hogy nem amerikai film. Esetleg rémlik valakinek ilyesmi?

Figyelt kérdés

A gyilkos eszköz nyelén, egy különös pecsét, vagy jel volt. Úgy emlékszem a markolat legvégén, az alján.

Azt hiszem így bukott le. Színes film.

Kb a 90-es évek elején adhatták Magyarországon.

Vagy lehet, hogy egy akkori sorozat egy része volt?



jún. 1. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Talán a Pentagram (1990) című film Lou Diamond Phillips főszereplésével?
jún. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 HalkHogen ***** válasza:
100%

Nekem A szoknyás zsaru c. francia film ugrott be Philippe Noiret-val és Annie Girardot-val. Úgy rémlik, csavarhúzó volt benne a gyilkos eszköz, és a '90-es évek elején adták le az MTV-ben. Van egy második része is: Ellopták Jupiter fenekét.


[link]


De jó, hogy eszembe juttattad őket. Meg is nézem mindkettőt hamarosan. Remek filmek.

jún. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 HalkHogen ***** válasza:
100%
Most hogy visszagondolok, szerintem egy ár (cipészszerszám) volt az eszköz.
jún. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

HalkHogen


Telitalálat!!!!!

Elképesztő, hogy meg lett.

Köszönöm a segítséget.

jún. 2. 10:46
 5/5 HalkHogen ***** válasza:
100%
Szívesen. Én is örülök, hogy eszembe juttattad ezeket a filmeket. Megvan az esti programom pár napra.
jún. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!