Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ez melyik mese lehet?

Ez melyik mese lehet?

Figyelt kérdés
A 2000-es években voltam gyerek, de valószínűbbnek tartom, hogy ez a mese inkább a '90-es években készült. Nem tudom, hogy sorozat-e vagy egész estés, de úgy emlékszem, mintha inkább sorozat lenne. Annyira emlékszem belőle, hogy volt egy német juhász, akinek volt egy nyomozó irodája és ügyeket oldott meg. Inkább ilyen bábos vagy beöltözős, élőszereplős stílusa volt, olyasmi, mint a "Bear in the Big Blue House". Kazettán volt nekünk felvéve belőle rész, de sajnos a kazettafelvételek rengetegében nem találom. Ha jól emlékszem, talán az ilyen M1, M2, Duna TV adókon mehetett. Nagyon kíváncsi lennék a címére, viszont sajnos csak ennyi maradt meg belőle az emlékeimben. Azon is elgondolkodtam már, hogy csak álmodtam az egészet, mert szinte senki sem emlékszik rá. Tudja valaki, hogy mi a címe? :)

máj. 31. 10:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Dog City: The Movie (1989)?

[link]


Volt belőle sorozat is:

https://www.youtube.com/watch?v=OzZWpOlVrIU&t=60s

máj. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Te jó ég! Ez az! Köszönöm szépen! :)
máj. 31. 13:43

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!