Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet a címe ennek a...

Mi lehet a címe ennek a horror/thriller filmnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy horror/thriller szerű filmet keresek. Nos, hogy őszinte legyek, nem emlékszem pontosan, mikor láttam ezt a filmet, de gyerek voltam, a család nézte együtt és néhány jelenetet titokban láttam az ajtón keresztül. Valószínűleg 2009-2010-2011 körül lehetett. (Nem tudok specific time framet adni). Szóval ami megragadt bennem, hogy egy fiatal nő, talán új lakást akar venni, de átverik valamivel. Az édesanyja a kérésére elmegy egy bizonyos helyre, és döbbenten látja, hogy a hálószoba, ahová belépett, csupa vér, és konkrétan emlékszem, hogy azt mondta a lányának telefonon: "Mindenhol vér van... vérrel van írva a falra, hogy...", de nem tudta befejezni a mondatot, mert valaki hátulról megragadta, és a lánya folyamatosan kiabált: "Anya, mit látsz?".... Talán egy levágott fej volt a szobában.

Ezen kívül volt még egy fehér maszkos alak is... a fő cél a nő átverése volt valószínűleg Sajnos semmi másra nem emlékszem, csak arra, hogy a fiatal nő talán új lakást akart, és átverték, vagy hogy az anyja elment erre a helyre, de vér volt a szobában, és egy fej. Hálás lennék, ha valaki tudná, hogy mi ez a film, gyerekkoromban megragadt bennem...



máj. 30. 08:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy a Kör vagy a Harag valamelyik része.
máj. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!