Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Felnőttként is élvezhető mese?

Felnőttként is élvezhető mese?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én nagyon szeretem az animációs filmeket, még így felnőtt fejjel is. Tudnátok nekem valami szórakoztatót ajánlani?


Például a hős 6-os az nagyon izgalmas, és vicces is. Ezen kívül az aranyhaj, aladdin, és az ezekhez hasonlóak is le tudnak kötni.:D



máj. 24. 16:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Coco, encanto, raya és az utolsó sárkány
máj. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kung Fu Panda. Szép, igényes, vicces mese
máj. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
76%

Még egy pont az Agymanóknak. :) Én még sírtam is rajta, különleges üzenetet hordoz.

Nagy kedvencem még a Gru, különösen az első két része. Az első részben a címszereplő, mint szupergonosz akar a csúcsra jutni a sok elbaltázott döntés után és a cél érdekében örökbe fogad három árva kislányt.

A Jégkorszak kifejezetten vicces, szórakoztató, ám itt is előkerülhet az első résznél bizonyos jeleneteknél a papírzsepi, ám leginkább én a nevetéstől lettem könnyes. :)

A Madagaszkár szintén egy humoros, szórakoztató mese, leginkább az első része, de a másik kettő sem rossz.

Bár én még nem láttam, de az Irány Eldorádó is jól hangzik.

Eszeveszett birodalom! A valaha készült legviccesebb Disney mese.

Különösen szeretem még a Pixartól a Szörny RT.-t. Tele volt jól eltalált poénnal, érdekfeszítő a történetszál és szintén van egy érdekes üzenete.

Ha jut eszembe, még írok. ;)

máj. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
1: Ezek animék és nem mesék. Az animék teljesen mások. Nálam valójában már a modern animációknál is rezeg a léc, hogy 12+ korhatárral mennyire mesék. Azok még esetleg félig.
júl. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!